меню

Клієнти Банку Кредит Дніпро зможуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC

25 Січня 2021

Київ, Україна, 25 січня 2021 р. – Банк Кредит Дніпро надав своїм клієнтам, держателям карток Mastercard, можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Інноваційний продукт є спільною розробкою глобальних технологічних компаній Xiaomi та Mastercard, і доступний ексклюзивно для держателів карток цієї платіжної системи. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам по всьому світу: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання та управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чіп, який дозволяє розраховуватись за покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.

Щоб налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати банківську платіжну картку у відповідній вкладці (можна прив'язати до 6 карток). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Картки», вибрати одну з доданих платіжних карток і піднести пристрій до термінала для оплати.

Платежі браслетом захищені технологією токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються у надійно захищеному NFC-чіпі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цієї інформації неможливий, і на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від несанкціонованого доступу.

Mi Smart Band 4 NFC можна придбати за ціною 1299 грн. на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, авторизованих Mi Store і магазинах партнерах Xiaomi в Україні.

Фотогалерея Mi Smart Band 4 NFC

 

Про Банк Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.01.2021 статутний капітал банку складає 3 587 млн грн.

 

Про Xiaomi

Xiaomi Corporation була заснована в квітні 2010 року, а з 9 липня 2018 року її акції представлені на основному майданчику Гонконгської фондової біржі (1810.HK). Xiaomi, в першу чергу, телекомунікаційна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві смартфонів, а також інших пристроїв і компонентів платформи інтернету речей (IoT).

Спираючись на тісну взаємодію з користувачами, компанія прагне завоювати серця людей по всьому світу, пропонуючи оригінальні інноваційні рішення, затребувані у повсякденному житті. При цьому компанія приділяє першорядне значення якості і доступності своїх продуктів, відкриваючи доступ до новітніх технологій все більш широким кругам споживачів.

На сьогодні Xiaomi – четвертий за величиною бренд смартфонів у світі та творець лідируючої IoT платформи, до якої підключено понад 252 мільйонів розумних пристроїв, не рахуючи смартфони та ноутбуки. Продукція Xiaomi представлена у понад 90 країнах і регіонах по всій земній кулі та займає провідні позиції у багатьох із них.

У липні 2019 року компанія вперше увійшла до глобального рейтингу Fortune 500, зайнявши 468 рядок і сьоме місце серед компаній телекомунікаційного сектора. Крім того, Xiaomi стала наймолодшою компанією у списку Fortune Global 500 2019 року. У травні 2020 року компанія знову була включена до переліку Forbes Global 2000 і піднялася до 384 позиції.

За останніми новинами Xiaomi в Україні стежте на офіційних сторінках у Facebook, Instagram, на каналах Xiaomi Ukraine в TikTok та YouTube, в Mi Community Україна і на офіційному Telegram-каналі.

 

Про Mastercard

Masterсard (NYSE: MA)  – глобальна технологічна компанія в платіжної індустрії. Наша місія – розвивати і посилювати цифрову економіку, яка надає переваги всім і всюди через безпечні, прості, технологічні і доступні транзакції. Використовуючи захищені дані і мережі, наші партнерства й енергію, ми забезпечуємо рішення та інновації, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам і бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії і за її межами, визначається відповідно до коефіцієнта моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах і територіях і створюємо стійкий мир, який відкриває безцінні можливості для всіх.: | www.mastercard.com  

 

Про АЛЛО

АЛЛО – це компанія для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно та сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому і відпочинку, від косметики та інструментів до одягу і меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, до будинку й у магазини в 140 містах України. Allo.ua – тицяй що хочеш!

Останні новини компанії Алло ви можете дізнатися на офіційних сторінках в Facebook, Instagram, TikTok, на нашому YouTube-каналі, в Блозі Алло і Telegram-каналі.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності