меню

Комунікаційні підсумки фінансового ринку-2018: Банк Кредит Дніпро – лідер експертної присутності в українському медіаполі

14 Грудня 2018

Згідно з дослідженням компанії NOKS FISHES за грудень 2017 – листопад 2018 р. Банк Кредит Дніпро підтвердив свої лідерські позиції щодо експертної представленості в українському інформаційному просторі. Олег Курінний, директор казначейства фінустанови, показав найкращий результат серед топ-менеджерів усіх українських банків за обсягами і якісними характеристиками резонансу у блоці «Зовнішні комунікації», а також посів першу позицію в номінації «Гігант резонансу» і другу – в номінації «Естет резонансу» у блоці «Спікери».

Комунікаційні підсумки фінансового ринку в 2018 році було презентовано в рамках конференції «Новий банкінг. Комунікація інновацій». Учасники заходу обговорили перспективи ролі комунікації у створенні нової екосистеми фінансового ринку, шляхи розвитку відкритого банкінгу в Україні, вивчили успішні кейси комунікаційних трансформацій провідних операторів індустрії.

«Епоха Open Banking передбачає максимальну комунікаційну оперативність, відкритість і прозорість. Своєчасний грамотний аналіз ситуації, чесне інформування споживачів про актуальні ринкові тренди, продуктові й технологічні новинки, зрозумілі та практичні експертні рекомендації допомагають нашим клієнтам краще орієнтуватися в динамічно мінливому світі фінансів і сприяють побудові довгострокових довірчих взаємин із банками. Це необхідна умова розвитку фінансової інклюзії – повноцінного доступу всіх українців до широкого спектру фінансових продуктів і послуг», – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності