меню

Кредит на купівлю сільгосптехніки під 0,9% річних – це просто! Банк Кредит Дніпро і LOZOVA MACHINERY презентують нову партнерську програму

07 Липня 2020

Банк Кредит Дніпро і компанія LOZOVA MACHINERY («Лозівські машини») в рамках партнерської програми пропонують аграріям придбати в кредит високотехнологічну сільськогосподарську техніку на вигідних умовах:

  • початковий внесок – від 20% вартості техніки;
  • строк кредитування – до трьох років;
  • відсоткова ставка за кредитом – від 0,9% річних.

Важливі переваги програми:

  • сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році;
  • висока швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів;
  • без комісій за дострокове погашення кредиту;
  • без нотаріальних витрат з оформлення застави.

«Наша компанія успішно працює на ринку понад 20 років і пропонує широку лінійку якісної техніки для всіх видів сільськогосподарської діяльності, що забезпечує аграріям максимальний економічний ефект, – говорить Роман Гіршфельд, президент LOZOVA MACHINERY. – Це понад 30 різновидів ґрунтообробної техніки, серія обприскувачів і трейлерів-перевантажувачів, що користуються цілком справедливим попитом не тільки в Україні, а й у країнах СНД, Європі та Канаді. Партнерська програма з Банком Кредит Дніпро забезпечить аграріям дійсно вигідні умови фінансування і на практиці реалізує гасло нашої компанії «Гроші пашуть!».

«У напрямі агрокредитування ми традиційно співпрацюємо з найавторитетнішими виробниками і постачальниками техніки та обладнання, які гарантують нашим клієнтам оптимальне вирішення їхніх виробничих завдань: якісний обробіток ґрунту, роботу техніки без простою, з мінімальними ремонтами і своєчасним, якісним обслуговуванням, високу продуктивнііість та віддмінну ефективність, – зазначає Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Сподіваємося, що цікаві умови нашої нової партнерської програми з LOZOVA MACHINERY із безпрецедентно низькою ставкою кредитування від 0,9% річних стануть ефективним інструментом розвитку бізнесу наших клієнтів».

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності