меню

Мільйони на власне дозвілля: у 2016 році Банк Кредит Дніпро оплатив клієнтам авіаперельоти і відвідування ресторанів на суму близько 7 млн грн

19 Січня 2017

У 2016 році учасники програми лояльності «Політаємо зі смаком» Банку Кредит Дніпро відвідали кафе і ресторани за рахунок фінустанови на суму 4,3 млн грн та обміняли свої бонуси на купівлю авіаквитків на суму 2,6 млн грн. Усього впродовж минулого року власники преміальних карт банку накопичили 10,7 млн бонусних балів, здійснивши майже 1 млн безготівкових транзакцій.

Крім того, в кінці минулого року Банк Кредит Дніпро розширив умови дії популярної програми – у власників преміальних карт з’явилася можливість обмінювати накопичені бали також і на оплату номерів у готелях по всьому світу та оренду авто. За місяць дії нових пропозицій клієнти фінустанови вже встигли скористатися новими пропозиціями, отримавши відшкодування від банку на суму 5,5 тис. грн.

«За минулий рік ми збільшили торговельний оборот за преміальними картками на 76%. Обсяги виплачених банком коштів на проведення дозвілля клієнтів зросли з 1 млн грн у 2015-ому до 7 млн грн – у 2016 році. Збільшення обсягів безготівкових платежів на ринку – одне зі стратегічних завдань, яке стоїть перед банками. Сьогодні, за оцінками експертного співтовариства, безготівковим шляхом в Україні здійснюється понад третина платежів, і, без сумніву, ці показники продовжать позитивну динаміку, чому сприяють розширення платіжної інфраструктури, зміна державного регулювання і безпосередньо мотиваційні програми банків, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. – У глобальному масштабі обсяги безготівкових операцій – це важливі показники прозорості національної економіки. Для банків же карткові платежі на відміну від операцій із готівкою менш ризикові та витратні. І ми надалі продовжимо інвестувати в підвищення платіжної культури українців, мотивуючи клієнтів активніше переходити на карткові розрахунки. Судячи з відгуків учасників програми лояльності, такі бонуси, які надає їм наш банк, стали дуже серйозним стимулом звести свої грошові операції з готівкою до мінімуму».

На сьогодні співвідношення клієнтів, які подорожували за рахунок банку, а також тих, хто вважає за краще обмінювати бонуси на оплату рахунків у кафе і ресторанах, становить 38% проти 62%.

Киянка Оксана – клієнт банку – вже неодноразово обмінювала власні бали на відвідування кафе і ресторанів.

«Практично повністю відмовилася від готівки і намагаюся всі покупки оплачувати карткою. Такі розрахунки дозволяють мені компенсувати бізнес-ланчі – найчастіше за обіди в робочі дні я взагалі не витрачаю власні гроші. Також уже кілька разів обмінювала бонуси на відвідування ресторанів із сім’єю», – розповідає учасниця програми.

Нагадаємо, що конвертація бонусів за програмою «Політаємо зі смаком» здійснюється так: 1 бал = 1,5 грн для оплати авіаквитків, 1 бал = 1 грн для оплати номерів у готелях і оренди автомобілів, а також 1 бал = 0,5 грн для оплати рахунків у кафе, барах і ресторанах. Більш детально ознайомитися з умовами програми, а також оцінити за допомогою спеціального калькулятора свої накопичені можливості для проведення особистого або бізнес-дозвілля за рахунок банку можна за посиланням

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності