меню

Набір мандрівника: Банк Кредит Дніпро розширює можливості програми лояльності «Політаємо зі смаком»

28 Листопада 2016

Банк Кредит Дніпро продовжує піклуватися про проведення особистого і бізнес-дозвілля своїх клієнтів і розширює можливості популярної програми лояльності «Політаємо зі смаком». Тепер власники преміальних платіжних карт фінустанови зможуть обмінювати накопичені бонуси не тільки на оплату рахунків у ресторанах і купівлю авіаквитків будь-якого перевізника, а й розраховуватися за проживання в готелях по всьому світу та оренду автомобілів. Основна умова лишається такою самою: більше розрахунків карткою – більше балів на бонусний рахунок.

Банкіри зазначають, що майже за два роки дії програми «Політаємо зі смаком» банк оплатив дозвілля клієнтів на суму близько 7 млн грн. Постійно зростає кількість учасників проекту – сьогодні їх понад 10 тисяч, – відповідно збільшується і торговельний оборот за картами.

«Виходячи з відгуків, багато клієнтів намагаються якомога більше розрахунків здійснювати за допомогою платіжної картки і тим самим поповнювати власний бонусний рахунок. Усе це підтверджує: проект потрапив у точку. Також динаміка показує, що якщо раніше абсолютна більшість клієнтів прагнули обмінювати бали на походи в кафе або ресторани, то поступово тренд змінюється. На сьогодні з тих, хто обміняв свої бонуси, кожен десятий вибрав для оплати купівлю авіаквитків, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Ми не припиняємо працювати над удосконаленням послуг і сервісів у банку, адаптуючи їх під конкретні потреби аудиторії та часу. І це також стосується програми лояльності. Ми побачили, що наші клієнти – активні мандрівники, що тревел-напрям дійсно затребуваний, і розширили проект ще двома корисними опціями: можливістю оплатити номер у готелі чи оренду авто. Тобто тепер наші клієнти потенційно можуть за рахунок банку організувати всю поїздку включно з харчуванням, проживанням, перельотом і прокатом автомобіля для подорожей усередині країни відвідування».

Зазначимо, що конвертація бонусів здійснюється так: 1 бал = 1,5 грн для оплати авіаквитків, 1 бал = 1 грн для оплати номерів у готелях і оренди автомобілів, а також 1 бал = 0,5 грн для оплати рахунків у кафе, барах і ресторанах.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності