меню

Напередодні свят: у Банку Кредит Дніпро засвідчують значну активізацію роздрібного кредитування

07 Грудня 2016

Фахівці Банку Кредит Дніпро засвідчують значне пожвавлення на ринку роздрібного кредитування. Так, якщо раніше показник щомісячного приросту кількості клієнтів зарплатних проектів, які отримують у банку кредитні картки, становив близько 1,5 тис. осіб, то в листопаді цього року їх кількість збільшилася до 3,5 тис. Усього цим клієнтам, відкрито кредитних лімітів на суму понад 300 млн грн. Банкіри зазначають, що зростання обсягів кредитування пов’язане зокрема й із підготовкою українців до новорічних свят. На сьогодні кредитний портфель клієнтів, які отримують зарплату через банк, становить понад 60 млн грн.

«Позитивна динаміка на ринку роздрібного кредитування пояснюється декількома чинниками. Стабілізація ситуації в банківському секторі, зростання довіри клієнтів до фінансових інститутів привели до можливості знижувати депозитні ставки і відповідно слідом за цим поступово приводити вартість кредитування населення до докризового рівня. Крім того, традиційно збільшується активність клієнтів перед новорічними святами, – розповідає Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Люди купують подарунки, готуються до святкування, можливо, їдуть у відпустку. Відповідно їм необхідні більші обсяги коштів. Сьогодні нашим клієнтам зарплатних проектів відкрито кредитних лімітів на загальну суму понад 300 млн грн. Крім того, ми створили такі інструменти кредитування, завдяки яким клієнт не тільки отримує додаткові кошти в будь-який час, коли йому це потрібно, але і погашення не завдає удару по особистому і сімейному бюджету. Ми маємо намір продемонструвати, що кредитна картка – це простий, безпечний і вигідний фінансовий помічник».

Так, клієнти, які отримують зарплату через Банк Кредит Дніпро, можуть вибрати для себе один із кількох варіантів кредитних карток: Freecard із пільговим періодом або ж «Вільна готівка» з можливістю безкоштовного зняття кредитних коштів у банкоматах будь-якої фінустанови України без комісії.

Картка Freecard із кредитним лімітом до 200 тис. грн дозволяє безкоштовно користуватися додатковими коштами впродовж 55 днів, здійснювати безготівкові платежі без комісії, а також дозволяє повертати до 1,5% від суми покупки на оплату рахунків у ресторанах, купівлю авіаквитків, оплату номерів у готелях і оренду авто. Картка також передбачає наявність набору зручних безкоштовних сервісів: консьєрж-сервіс – особистий небанківський помічник; інтернет- і GSM-банкінг; можливість відкривати додаткові картки для членів сім’ї та багато іншого.

«Вільна готівка» надає клієнтам перевагу знімати готівку в будь-якому банкоматі України, а також проводити безготівкові грошові операції без комісії. Для того щоб погасити кредит, у клієнта немає необхідності відвідувати відділення банку – мінімальний платіж (70 грн за кожну витрачену 1 тис. грн) буде автоматично списуватися під час нарахування заробітної плати.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності