меню

Нехай збуваються мрії: до Міжнародного дня захисту дітей Банк Кредит Дніпро проводить дитячий конкурс малюнка

29 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро напередодні Міжнародного дня захисту дітей проводить конкурс у соціальній мережі Facebook і пропонує тим, хто підписаний на сторінку, в коментарі під постом про цей проект завантажити малюнок своєї дитини, молодшого брата або сестри, племінника та ін. У малюнку дитина повинна зобразити свою мрію. Переможцями стануть ті, чиї картини наберуть якнайбільше лайків. У подарунок призери отримають фірмові рюкзаки з корисним сюрпризом усередині.

У банку зазначають, що влаштовувати сюрпризи для юних українців у Міжнародний день захисту дітей стало справжньою доброю традицією – вся корпоративна стратегія соціальної відповідальності фінустанови ґрунтується на тому, щоб робити внесок у розвиток і насичене дитинство молодого покоління.

«Третій рік поспіль у рамках нашої соціальної стратегії ми розвиваємо дитячі освітні проекти. Один із ключових моментів усіх наших фінансових занять зі школярами – це розповіді про їхні мрії та бажання, а також про стратегію їх здійснення. На наших тренінгах ми говоримо із дітьми про те, чим відрізняються справжні мрії від звичайних бажань і чому найважливіші в житті речі неможливо купити за гроші, – розповіла Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Мрії, надії і прагнення нашого підростаючого покоління – концепція цього невеликого конкурсу, і, звичайно, ми від щирого серця зичимо всім, щоб їхні мрії і бажання завжди збувалися».

Зазначимо, переможців конкурсу буде визначено 1 червня у Міжнародний день захисту дітей.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності