меню

Нова партнерська програма з придбання агротехніки від Банку Кредит Дніпро і «Волинської фондової компанії»

09 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро і «Волинська фондова компанія» пропонують сільгоспвиробникам придбати техніку відомих світових брендів на вигідних умовах.

«Нова партнерська програма з цікавими умовами фінансування і гнучким графіком погашення кредиту – так можна описати нашу нову пропозицію для аграріїв, – прокоментував умови програми Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Ми як фінансовий партнер пропонуємо сільгоспвиробникам нашу високу фінансову експертизу і зрозумілі умови фінансування, а партнери – якісну агротехніку, таку необхідну для реалізації бізнес-завдань аграріїв. Ця синергія, на наше стійке переконання, дозволить сільгоспвиробникам досягати високих показників і розвивати нові напрями сільськогосподарської діяльності».

Зазначимо, що новий партнер Банку Кредит Дніпро – «Волинська фондова компанія» – один із провідних дистриб’юторів на ринку сільгосптехніки в Україні. Компанія постачає техніку, обладнання, а також запасні частини відомих світових брендів цієї галузі.

«Наступного року наша компанія відзначить ювілей – 25-річчя роботи на українському ринку, – заявила Наталія Швець, фінансовий директор «Волинської фондової компанії». – У своїй роботі ми дотримуємося принципів надійності, якості та професіоналізму. Тому з великою відповідальністю ставимося до проектів і партнерських програм, які реалізуємо, оскільки вважаємо, що наші клієнти гідні найкращого сервісу і максимально вигідних фінансових пропозицій щодо придбання агротехніки».

Зазначимо, що початковий внесок для сільгоспвиробників становить від 10%, а рішення про видачу кредиту приймається впродовж 5-7 робочих днів. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності