меню

Новий агросезон стартує з «АгроВесною 2020» і Банком Кредит Дніпро

18 Лютого 2020

Банк Кредит Дніпро представляє ефективні фінансові інструменти для аграріїв на ювілейному десятому форумі «АгроВесна 2020» – головній виставковій події агросектору України, яка об’єднує 18-20 лютого в київському Міжнародному виставковому центрі три міжнародні галузеві виставки «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика».

Тематичні експозиції виставок за участю 300 компаній із 23 країн присвячено новітнім технологіям рослинництва і тваринництва, передовому обладнанню для переробки та зберігання агропродукції, новинкам в агротехніці, добривах, бізнес-рішеннях тощо. У програмі форуму – національні експозиції країн-учасниць, галузеві конференції, круглі столи, панельні дискусії, практичні семінари та різноманітні майстер-класи.

Банк Кредит Дніпро – традиційно активний учасник фінансової панелі, присвяченій інструментам комплексного фінансового супроводу аграріїв. Менеджери фінустанови знайомлять учасників і відвідувачів виставки з лінійкою цільових банківських продуктів і сервісів, які враховують галузеві потреби і сезонні особливості аграрного бізнесу. Серед них понад 30 партнерських програм із придбання сучасної сільгосптехніки найкращих виробників, унікальний продукт «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення оборотних коштів, і ексклюзивна продуктова новинка «Агротехніка експрес» – швидкий і простий кредит до 2 млн грн на техніку. Рішення щодо цих продуктів приймається за два дні, а пакет фінансових документів, які подають у банк, складається лише з 2-3 форм річної звітності.

 

«Старт нового агросезону потребує ретельної підготовки і своєчасного фінансування, – розповідає Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Наші комплексні пропозиції для аграріїв, чи то швидкі бланкові позики на поповнення оборотних коштів або кредити на придбання сучасної сільгосптехніки найкращих виробників у партнерстві з провідними дилерами, максимально адаптовані під бізнес-завдання клієнтів і спрямовані на оптимальний розподіл їх фінансових потоків, що сприяє динамічному розвитку агробізнесу та української економіки».

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності