меню

Один із найбільших банків Європи високо оцінив стандарти обслуговування Банком Кредит Дніпро міжнародних клієнтських платежів

09 Грудня 2016

Commerzbank AG – одна з найбільших і найавторитетніших кредитно-фінансових установ Німеччини і Європи – у своєму звіті підтвердив високі стандарти роботи Банку Кредит Дніпро в частині обслуговування міжнародних платежів. Згідно з даними аналізу німецької фінустанови платежі українського банку відповідають європейським стандартам якості на 99,71%.

Усі платіжні операції з зарубіжними країнами здійснюються за міжнародною міжбанківською системою передачі інформації та виконання платежів – SWIFT. При коректному здійсненні грошових операцій, заповненні спеціальної форми з боку відправника платежі обробляються в автоматичному режимі через сервіс STP (Straight Through Processing). Якщо ж фінустанова-відправник допускає будь-які неточності, то банк-кореспондент виділяє додаткові власні ресурси на виправлення помилок, зокрема, ручне втручання операціоністів. Це збільшує час обробки платежів і передбачає додаткову комісію при проведенні міжнародних розрахунків клієнтів. За результатами аналізу експертів однієї з найстарших і найбільших фінустанов Європи, проведення міжнародних платежів Банком Кредит Дніпро повністю відповідає європейським стандартам якості, що є одним із найкращих показників в Україні.

«Commerzbank уже близько 20 років є надійним банком-кореспондентом нашої фінустанови, щодня ми здійснюємо за його допомогою десятки міжнародних платежів наших клієнтів. І, звичайно, постійно працюємо над тим, щоб привести наші внутрішні процеси до кращих, визнаних в усьому світі стандартів якості й надійності, – сказала Галина Ізбінська, член правління – директор з операційної роботи Банку Кредит Дніпро. – Дані зі звіту наших європейських колег – не просто висока оцінка і позитивна статистика. Це величезний результат нашої команди, який дозволяє оптимізувати витрати, знизити вартість, підвищити ефективність і оперативність проведення платежів клієнтів банку».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності