меню

Підприємці з дитинства: Банк Кредит Дніпро розширює географію проведення дитячих фінансових тренінгів

15 Травня 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує серію дитячих фінансово-освітніх тренінгів. Так, нещодавно фахівці фінустанови провели заняття для дітей 7-13 років у Харкові й Новомосковську Дніпропетровської області. Школярів навчали складати сімейний бюджет, грамотно розподіляти і накопичувати кишенькові гроші, а також продемонстрували, як відбуваються робочі процеси у банківському відділенні.

 

Дітям в ігровій формі розповідали, що таке статті витрат і доходів, як грамотно їх збалансувати, щоб не відчувати удару по сімейному бюджету, шукали можливості отримання додаткового доходу для здійснення своєї мрії і, звичайно, говорили про безпеку використання готівки і банківських карт. У банку зазначають, що найближчим часом подібні тренінги пройдуть ще у низці регіонів України.

«Наша мета – допомогти виховати у молодих українців почуття розуміння грошей, уміння їх ефективно примножувати. Ми допомагаємо розвивати навички підприємництва з малих років, тобто діти набувають досвіду, який допоможе їм у майбутньому досягати успіху, причому не тільки в сфері фінансів. Ми працюємо з дітьми над розвитком критичного мислення, логіки, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Соціальна місія нашого банку полягає в тому, щоб формувати успішне майбутнє, і, на наш погляд, найдієвіший спосіб – це капіталовкладення в наше молоде покоління, у їхнє щасливе, насичене і здорове дитинство. Саме цими напрямами ми займаємося уже три роки поспіль».

 

Юні учасники тренінгів поділилися враженнями від отриманих знань і розповіли про свої мрії, на які збираються накопичити гроші.

Наталка, 8 років, Новомосковськ: «Я хочу подивитися на Ейфелеву вежу. І тепер буду допомагати батькам складати сімейний бюджет, щоб здійснити мрію ».

Оленка, 12 років, Новомосковськ: «Моя мрія – поїхати у Південну Корею. Тому зараз збираю на квиток, вивчаю мову. А на занятті дізналася про те, що таке депозит ».

Оля, 12 років, Харків: «Було цікаво поспостерігати за роботою відділення і дізнатися про те, що роблять співробітники на роботі. Було дуже весело – особливо малювати свої гроші. Моя мрія – поїздка в Диснейленд. Після отримання нових знань про правила заощадження сподіваюся на її швидке здійснення. Наступного разу готова прийти з друзями».

Маша, 14 років, Харків: «Уперше побачила, як працює банківська техніка, і дізналася багато нового про те, які ознаки мають справжні гроші. Серйозно думаю про те, щоб відкрити ветеринарну клініку, і вже зараз збираю гроші на оплату освіти. Урок був дуже цікавим, усім дітям треба б його відвідати».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності