меню

Підвищуємо фінансову грамотність: Банк Кредит Дніпро провів тематичний урок для львівських школярів

22 Січня 2018

Банк Кредит Дніпро, продовжуючи добру традицію залучення підростаючого покоління до фінансової культури, провів урок фінансової грамотності для львівських школярів. Учні 6-7 класів приватної школи «Ерудит» відвідали банківське відділення і взяли участь у пізнавальному заході.

Структура уроку фінансової грамотності відрізняється від звичайного шкільного заняття – велика увага приділяється інтерактивному спілкуванню й конкурсам, обов’язково проводиться екскурсія відділенням. Під час заняття львівські школярі змогли ознайомитися з роботою банківських фахівців, дізнатися про те, що входить до переліку фахових обов’язків начальника відділення, менеджера з продажу і касира, навчилися користуватися різними банківськими послугами. За підсумками екскурсії відбувся цікавий діалог – діти активно ставили запитання, цікавилися принципами й особливостями роботи банку. Дехто навіть задумався про те, щоб пов’язати свою майбутню професію з банківською справою. Розповідаючи про свої враження, 11-річний Ігор зазначив, що було цікаво і пізнавально. «Завдяки уроку фінансової грамотності я дізнався про те, як скласти сімейний бюджет, планувати свої витрати і найголовніше – побачив, як працюють фахівці банку», – прокоментував участь у заході школяр.

«Уроки фінансової грамотності вже встигли стати візитною карткою нашого банку, – розповіла Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми тішимося, що на нашу ініціативу дуже активно відгукуються як колеги з регіонів, які, власне, і планують та проводять уроки, так і наші партнери. Зокрема, друзі з Незалежної асоціації банків України регулярно надають корисні навчальні матеріали та пам’ятні сувеніри для учасників заходів. Завдяки цій взаємодії ми проводимо по всій Україні цікаві й корисні уроки для завтрашніх банківських клієнтів».

На цьому уроки фінансової грамотності не закінчуються – на черзі нові міста і навчальні заклади, учні яких завдяки проведеним банком тематичним заняттям зможуть відкрити для себе двері у захоплюючий світ фінансів.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності