меню

Платіжна карта Visa Classic Банку Кредит Дніпро – серед найкращих у рейтингу карт середнього класу

17 Липня 2019

Платіжна карта «Безліміт Visa Classic» Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-6 липневого рейтингу найкращих платіжних карт середнього класу в гривні компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови 29 продуктових пропозицій від 24 провідних українських банків. До уваги було взято такі параметри: вартість випуску й обслуговування, відсоток за зняття готівки в Україні та за кордоном, відсоток на незнижуваний залишок.

«Картки середнього класу – це повсякденний must have для клієнтів, які регулярно користуються таким платіжним інструментом, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні це найзручніший і найбезпечніший спосіб отримання заробітної плати, проведення розрахунків в Україні та за кордоном, бронювання квитків і готелів, оренди автомобілів, що відкриває клієнтам новий рівень фінансової свободи і комфорту».

У Банку Кредит Дніпро відкриття карткового пакету «Безліміт Visa Classic» безкоштовне, плата за обслуговування становить символічні 20 грн на рік, а при розміщенні депозиту від 50 тис. грн (або еквіваленту у валюті) обслуговування також безкоштовне. Клієнту надають доступ до SMS-інформування про рух коштів по рахунках та інтернет-банкінгу Free Bank, за допомогою якого можна віддалено в режимі 24/7 управляти коштами, здійснювати комунальні та інші платежі, робити онлайн-обмін валют і переказ коштів на будь-які карткові рахунки. Поповнювати картку можна віддалено, за допомогою онлайн-переказу з одного рахунку на інший або p2p-платежем.

При оформленні карткового пакету безкоштовно відкривається рахунок «Вільні кошти» з можливістю поповнення без обмежень, вільним зняттям частини або всієї суми і підвищеним відсотком на залишок – до 11% річних у гривні. Відсотки нараховуються щодня, а виплачуються щомісяця.

Докладніше ознайомитися з картковими пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності