меню

Починаємо рахувати гроші: Банк Кредит Дніпро провів фінансовий тренінг для школярів у Дніпрі

13 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро продовжує розвивати соціально-освітні проекти для юних українців. Так, цього разу урок фінансової грамотності пройшов у Дніпрі для дітей 10-12 років. Фахівці фінустанови провели для дітей екскурсію відділенням, навчили користуватися банкоматом і платіжним терміналом, продемонстрували роботу каси, розповіли про те, чим займаються менеджери, а також організували для молодих учасників фінансовий тренінг. Школярі навчалися ефективно розподіляти кишенькові гроші, розбиралися в статтях витрат і доходів у дорослих, щоб допомагати батькам грамотно розраховувати сімейний бюджет.

Банк Кредит Дніпро вже третій рік реалізує проект із фінансової грамотності для дітей та молоді. Сотні школярів по Україні взяли участь в освітній програмі фінустанови. Крім спеціалізованих тренінгів, банкіри постійно організовують для підростаючого покоління й інші варіанти освітнього дозвілля, наприклад, екскурсії в музей грошей при Національному банку України, проводять семінари для студентів.

«Мета соціальної стратегії нашого банку – робити внесок у створення успішного і щасливого майбутнього наших дітей, нашої країни і відповідно всіх нас. Ми віримо, що таке майбутнє можливе, і долучаємося до його створення, зокрема й завдяки реалізації комплексної освітньої програми, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Суть не в тому, що кожен із цих дітей повинен пов’язати своє майбутнє з банківською справою. Ті знання, які учасники таких заходів отримують на фінансових тренінгах, допомагають розвивати кругозір, тренують критичне мислення. Ми впевнені, освічене і здорове молоде покоління – основа нашого спільного успішного майбутнього».

Юні учасники заняття поділилися своїм досвідом примноження особистого капіталу і стверджують, що отримані знання в житті дуже знадобиться, а працю батьків діти цінувати стали ще більше.

Віталик: «Мені найбільше сподобалося на занятті те, що ми говорили про свої мрії, про те, як їх здійснити. Моя мрія – відкрити свій YouTube-канал, стати поліцейським, як мій тато. Я буду вести блог на YouTube. Я чув, що за це отримують гроші».

Тимофій: «Було дуже цікаво. Дізнався багато про безпеку. Знаю, що не можна перекидати гроші незнайомим людям, нікому не можна передавати пін-код».

Віталик: «Я дізнався, як заробляти гроші і як захиститися від шахраїв. Тепер я знаю, як користуватися банківською картою. До речі, коли тобі видають карту, відразу ж з нею видають і пін-код. Його потрібно запам’ятати для того, щоб потім знімати гроші у банкоматі».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності