меню

Подарунки від Миколая: Банк Кредит Дніпро розігрує колекційні монети «День Святого Миколая» за світлі спогади про новорічні дива

19 Грудня 2016

19 грудня на сторінці Банку Кредит Дніпро в мережі Facebook стартує розіграш колекційних монет «День Святого Миколая». Щоб стати власником святкової монети, необхідно поділитися в коментарях до посту спогадами про новорічні дива, які траплялися у вашому житті, а також бути підписаним на сторінку банку в мережі Facebook і поділитися новиною про розіграш у своїй стрічці, вибравши опцію «Доступно усім».

Десять переможців святкового розіграшу будуть визначені в п’ятницю 23 грудня за допомогою Random.org.

«В одне з найсвітліших, найдобріших і найулюбленіших свят, яке традиційно відкриває період новорічних урочистостей, у день, коли багато хто з нас згадує про дитячі мрії і надії, про дива, яких так багато в цьому житті, ми також вирішили трохи порадувати клієнтів і передплатників банку в соцмережах приємними сюрпризами. Ми пропонуємо користувачам Facebook прикрасити сторінку банку в соціальній мережі своїми спогадами про новорічні дива, які траплялися в їхньому житті, й отримати можливість виграти колекційну монету від Святого Миколая на удачу», – сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності