меню

Подарунки за знання: Банк Кредит Дніпро запрошує тих, хто підписаний на його сторінку в мережі Facebook, розшифрувати код і отримати корисний подарунок

26 Січня 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує тим, хто підписаний на його сторінку в мережі Facebook, взяти участь у фінансовій вікторині й виграти один із приємних та корисних сюрпризів – універсальний мобільний зарядний пристрій (powerbank), фірмовий рюкзак або канцелярський набір. Фінальна вікторина розважально-освітнього проекту банку буде опублікована на його сторінці в соцмережі у п’ятницю 27 січня о 14:00. Головне завдання для учасників – розшифрувати мудру фразу всесвітньо відомої особи.

Учасникам необхідно буде відповісти на 10 запитань, зібраних із попередніх фінансових тестів, які банк публікував упродовж 10 тижнів. До кожного варіанта відповіді буде запропоновано цифровий код, але правильний із них виявиться тільки в єдино правильному варіанті відповіді. Отже, людина, відповідаючи на запитання, повинна виписати 10 кодів, які відповідають її відповідям. Після проходження вікторини кожному буде представлено таблицю-дешифратор, за допомогою якої необхідно розшифрувати фразу. Власний варіант відповіді потрібно написати в коментарях до посту про тест на сторінці банку в Facebook. Той, хто правильно і швидше за всіх упорається із завданням, і стане переможцем.

«На завершення нашого розважально-освітнього проекту ми вирішили потішити учасників приємними сюрпризами і пропонуємо перевірити власні знання в сфері фінансів, підприємництва та особливостей банківського обслуговування, а також отримати корисний подарунок за свої знання, кмітливість і оперативність, – сказала Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми впевнені, що успіх будь-якого суспільства значною мірою залежить від рівня його освіченості. І одне із завдань банку як соціально відповідального гравця – робити власний внесок у розвиток фінансової культури українців. Ми вважаємо, що дуже важливо у поданні інформації віднаходити баланс між серйозною аналітикою і такими розважальними проектами, як, наприклад, подібні розвиваючі тести».

Зазначимо, вказаний проект охопив близько 5 тис. осіб.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності