меню

Подорож у подарунок: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook

23 Серпня 2017

Напередодні Дня Незалежності Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів і тих, хто підписаний на сторінку в мережі Facebook, взяти участь у святковій акції і виграти один з трьох головних призів - захоплююча подорож на двох Україні. Призовий фонд нової патріотичної акції буде розіграно серед усіх учасників, поставили «лайк» святковому посту і сторінці банку і в коментарях відзначили своїх друзів, з якими вони хотіли б поїхати в подорож.

Акция будет проходить на странице Банка Кредит Днепр в сети Facebook с 23 до 29 августа. Имена трех счастливых владельцев сертификатов будет известно 29 августа после проведения розыгрыша с помощью сервиса www.random.org. Сертифікати можна буде обміняти на подорож, яка найбільше припала до смаку.

«Тематичні акції напередодні Дня Незалежності на сторінці банку в мережі Facebook вже стали доброю традицією для наших клієнтів і тих, хто підписаний на сторінку фінустанови. Внутрішній туризм стає все більше популярним серед українців, які відкривають для себе нові цікаві місця і визначні пам’ятки, знайомляться з унікальними природними ландшафтами та культурними осередками нашої країни. Впевнені, що наш конкурс сподобається всім, незалежно від того, який різновид відпочинку вони вважають кращим, адже вибір місця подорожі лишається за переможцем, – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми запрошуємо всіх узяти участь в цій акції, поділитися власними історіями подорожей і розповісти про те, які ще місця в Україні обов’язково варто відвідати».

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності