меню

Подорож у подарунок: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook

23 Серпня 2017

Напередодні Дня Незалежності Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів і тих, хто підписаний на сторінку в мережі Facebook, взяти участь у святковій акції й виграти один із трьох головних призів – захоплюючу подорож на двох Україною. Призовий фонд нової патріотичної акції буде розіграно серед усіх учасників, які поставили «лайк» святковому посту і сторінці банку й у коментарях відзначили своїх друзів, з якими вони хотіли б поїхати у подорож.

Акція відбуватиметься на сторінці Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook з 23 до 29 серпня. Імена трьох щасливих власників сертифікатів буде відомо 29 серпня після проведення розіграшу за допомогою сервісу www.random.org. Сертифікати можна буде обміняти на подорож, яка найбільше припала до смаку.

«Тематичні акції напередодні Дня Незалежності на сторінці банку в мережі Facebook вже стали доброю традицією для наших клієнтів і тих, хто підписаний на сторінку фінустанови. Внутрішній туризм стає все більше популярним серед українців, які відкривають для себе нові цікаві місця і визначні пам’ятки, знайомляться з унікальними природними ландшафтами та культурними осередками нашої країни. Впевнені, що наш конкурс сподобається всім, незалежно від того, який різновид відпочинку вони вважають кращим, адже вибір місця подорожі лишається за переможцем, – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми запрошуємо всіх узяти участь в цій акції, поділитися власними історіями подорожей і розповісти про те, які ще місця в Україні обов’язково варто відвідати».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ