меню

Портфель депозитів Банку Кредит Дніпро у гривні на ексклюзивний термін 7 місяців збільшився у травні на 16 млн грн, із початку року – майже на 300 млн грн

06 Червня 2019

Строковий вклад Банку Кредит Дніпро у гривні на ексклюзивний термін 7 місяців упевнено займає провідні позиції в депозитній лінійці за позитивною динамікою, продемонструвавши зростання у травні на 16 млн грн, а з початку року – майже на 300 млн грн. За п’ять місяців 2019 року портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів фінустанови у гривні збільшився на 14,5 млн грн – до 1,4 млрд грн. Загальний роздрібний портфель з урахуванням поточних і карткових рахунків становить 3,7 млрд грн. Строкові депозити формують 74% портфеля коштів фізосіб, із них понад 75% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Українські банки у своїй ціновій політиці залучень закономірно зберігають акцент на гривні як ключовому ресурсі для кредитування, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб, який публікує Нацбанк на підставі ставок Топ-20 банків, для вкладів у гривні зараз становить 14,6-15,4% річних, залежно від терміну розміщення. Прибутковість же наших депозитів у гривні сягає 17% річних, що, безумовно, є однією з найкращих пропозицій на ринку».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на терміни від 90 до 450 днів у гривні й до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу Free Bank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через Free Bank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу Free Bank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності