меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро у І півріччі збільшився на 231 млн грн – до 818 млн грн

04 Липня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні-червні 2019 року збільшився на 182 млн грн, або на 48%, – до 563 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало 49 млн грн (+24%), його обсяг перевищив 255 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 231 млн грн, або на 39%, перевищивши 818 млн грн.

«Роздрібні споживчі кредити лишаються каталізатором зростання кредитних портфелів банків, формуючи сьогодні понад 80% усіх роздрібних позик у гривні, тоді як іпотека та автокредитування порівну ділять між собою скромні 14%, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Конкуренція банків і фінансових компаній у цьому високоприбутковому сегменті закономірно збільшується, але ми успішно її виграємо і продовжуємо зростати швидше за ринок, використовуючи ефективні канали залучення клієнтів, пропонуючи їм вигідні та прозорі умови продукту і приємні бонуси в якості заохочення за фінансовий раціоналізм. Так, за підсумками акції «Телевізор за кредит», яка завершилася нещодавно, майже 1200 наших клієнтів у 2019 році скористалися акційною пропозицією, оформили кредити сумарно на 67 млн грн і стали власниками сучасних телевізорів. У найближчий час обов’язково потішимо клієнтів новою цікавою акційною пропозицією».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ. Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку. Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність). У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності