меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро в І кварталі 2019 року збільшився на 108 млн грн, перевищивши 695 млн грн

10 Квітня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні-березні 2019 року збільшився майже на 83 млн грн, або на 22%, – до 463 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 25 млн грн (+ 12%), у цілому досягнувши показника 232 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за три місяці продемонстрував зростання на 108 млн грн, або на 18%, перевищивши 695 млн грн.

«Ми задоволені динамікою, яка випереджає ринок, і результатами І кварталу в сегменті роздрібного споживчого кредитування, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Важливим складником успіху є наш інтерактивний діалог із діючими клієнтами, який дозволяє за допомогою аналізу їхньої фінансової дисципліни і поведінкових настроїв виявити продуктові потреби на ранньому етапі й запропонувати актуальний кредитний продукт «на випередження». Ефективним інструментом залучення нових клієнтів стала діюча акція «Телевізор за кредит»: із початку року майже 700 клієнтів скористалися нашою акційною пропозицією, отримавши бонусом до кредиту сучасний телевізор, а банк збільшив кредитний портфель на понад 33 млн грн».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності