меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку 2019 року збільшився на 75 млн грн, перевищивши 660 млн грн

11 Березня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-лютому 2019 року збільшився більше ніж на 57 млн грн – до 438 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 17 млн грн, в цілому досягши показника 223 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за два місяці продемонстрував зростання на 75 млн грн, перевищивши 660 млн грн.

«Споживчі кредити населенню в 2019 році лишаються основним напрямом і каталізатором банківського кредитування, формуючи понад 80% роздрібних кредитних портфелів у гривні, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Зростання популярності споживчих кредитів у населення пояснюється підвищенням рівня фінансової грамотності, розумінням зручності кредиту як інструменту «швидкої фінансової допомоги» та планування. Наші кредитні пропозиції поєднують у собі привабливі умови, різноманітність сум і термінів, простоту оформлення, можливість дострокового погашення без штрафних санкцій, ексклюзивні акційні фішки. Такий мікс переваг користується справедливою увагою клієнтів: лише в лютому оформлено понад 1,5 тис. нових кеш-кредитів на загальну суму 46,6 млн грн, а з початку року портфель кредитів готівкою зріс на 15%».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності