меню

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро збільшився з початку року на 272 млн грн – до 858 млн грн

07 Серпня 2019

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-липні 2019 року збільшився на 213 млн грн, або на 56%, – до 594 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало 59 млн грн (+28%), його обсяг перевищив 264 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 272 млн грн, або на 46%, перевищивши 858 млн грн.

«Літо – високий кредитний сезон на роздрібному ринку, адже це традиційний період відпусток, шопінгу і ремонтно-будівельних робіт, що потребують додаткових фінансових ресурсів, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Для нас це хороший привід активізуватися і зміцнити випереджальну ринок динаміку, пропонуючи клієнтам прості й прозорі умови кредитування, максимально комфортне обслуговування кредиту та приємні бонуси на додачу. Так, за перші три тижні дії нашої нової акції «Гроші на авто» близько 400 клієнтів стали її учасниками і вже в середині серпня випробують фортуну в першому щомісячному розіграші 300 тис. грн на нове авто. Крім того, кожен клієнт, який оформив кредит відповідно до умов акції, гарантовано отримає корисний і приємний подарунок».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності