меню

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам нову послугу — збереження цінностей в індивідуальних банківських сейфах

18 Січня 2022

Банк Кредит Дніпро відкрив нові депозитарії  у Львові та Дніпрі на 300 та 120 індивідуальних банківських сейфів відповідно. Індивідуальні банківські сейфи призначені для збереження та захисту матеріальних цінностей — грошей і документів, цінних паперів і сімейних цінностей, нагород, антикваріату, дорогоцінних металів, тощо. Залежно від потреб клієнта,  індивідуальні банківські сейфи можна орендувати різних розмірів — висотою до 10 см і понад 30 см і терміном від 30 до 365 днів.

«Індивідуальні банківські сейфи Банку Кредит Дніпро надійно захищені завдяки багаторівневій системі захисту з відеоспостереженням та цілодобовою охороною, яку рідко можна забезпечити у квартирі чи  будинку, — зазначає Ігор Банашко, директор департаменту роздрібного транзакційного бізнесу Банку Кредит Дніпро. — А доступ до сейфів надається виключно за допомогою біометричної ідентифікації клієнта», — додав Ігор.

Гнучка система оплати залежить від строку користування індивідуальним банківським сейфом та від його розміру. Довірена особа має право на доступ до індивідуального банківського сейфа клієнта на підставі нотаріально завіреної довіреності. Додаткові платежі, такі як застава за ключ та гарантійний внесок, відсутні.

В день укладання договору оренди індивідуального банківського сейфа або в день продовження терміну дії договору оренди клієнт обов’язково оформлює договір страхування відповідальності перед третіми особами від втрати/пошкодження комплекту ключів від сейфу та сплачує страховий платіж. Сума страхового платежу за договором страхування сплачується клієнтом на рахунок страхової компанії залежно від кількості днів користування індивідуальним банківським сейфом.

Адреси відділень Банку Кредит Дніпро, за якими можна орендувати індивідуальний банківський сейф:

  • м. Львів, просп. Шевченка, 32
  • м. Дніпро, вул. Гоголя, 1.

Банк Кредит Дніпро гарантує не лише збереження  ваших речей, а й вашої особистості у таємниці. Це зручно,  безпечно, конфіденційно та вигідно. 

Отримати більш детальну  інформацію про тарифи та умови користування индивіуальними банківськими сейфами Банку Кредит Дніпро можна тут

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності