меню

Програма кредитування сільгосптехніки Банку Кредит Дніпро серед найкращих кредитних пропозицій у травневому рейтингу банківських програм агрокредитування

26 Травня 2020

Кредитна пропозиція для аграріїв на купівлю сільгосптехніки від Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування травневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При ранжуванні було розглянуто умови програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 3 роки у гривні від 20 провідних українських банків. До уваги було взято номінальну і реальну процентні ставки, наявність і розмір авансових платежів та додаткових комісій.

«Наш банк довів аграріям свою готовність підставити надійне фінансове плече, продовживши кредитування у період посівної-2020, що пройшла у непростих погодних умовах, посилених карантином і припиненням своєї діяльності багатьма бізнесами й галузями, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Ми виконали велику результативну роботу з реструктуризації кредитів клієнтам, які через погодні та інші несприятливі умови зазнали тимчасових фінансових труднощів. Це дозволило не тільки утримати високу якість кредитного портфеля, а й зберегти надійні партнерські відносини з клієнтами, які вже не перший рік розвивають свій агробізнес завдяки нашій фінансовій підтримці».

Банкір зазначив, що основну продуктову лінійку в агросегменті збережено у повному обсязі й адаптовано до нових сьогоднішніх викликів. Як і раніше, клієнт може швидко і з мінімальним пакетом документів оформити популярні експрес-продукти «Агрооборотка експрес» та «Агротехніка експрес». Тепер ці кредити потрібно забезпечити запорукою, що дозволило знизити ставки на 3-4%. Традиційні кредити на поповнення оборотних коштів і придбання основних засобів, а також понад 30 партнерських програм із провідними виробниками та дистриб’юторами сільгосптехніки як і раніше користуються активним попитом у аграріїв.

«Нинішня криза стала для банку каталізатором для оптимізації продуктів та інструментів, можливістю зміцнити зв’язки з діючими клієнтами і сприятливим моментом для залучення нових якісних клієнтів. Високий рівень експертизи бізнесу в поєднанні з умінням чути клієнта – основні складники успіху в будь-якій, особливо в кризовій, ситуації», – підкреслив Андрій Мойсєєнко.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності