меню

Просто і зрозуміло про правила фінансової безпеки: оновлення матеріалів інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству

10 Вересня 2020

Національний банк подовжив термін дії Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству, яка стартувала у липні 2020 року, зважаючи на високий рівень зацікавленості цільової аудиторії та дедалі зростаючу активність понад 60 партнерів, серед яких міжнародні платіжні системи, мобільні оператори, інтернет-магазини, національні та регіональні перевізники, логістичні й сервісні компанії, провідні українські банки.

Банк Кредит Дніпро активно підтримує інформаційну кампанію на своєму сайті в розділі «Фінансова грамотність», на сторінках банку в соціальних мережах Facebook, Instagram (bank_credit_dnepr), на платформі YouTube, у матеріалах із хештегом #ШахрайГудбай, регулярно оновлюючи корисні матеріали із прикладами поширених схем шахрайства і шляхів запобігання їм.

Із нового відеоролика від логістичної компанії «Нова Пошта» всі бажаючі можуть дізнатися прості, емоційні та дотепні поради від Оксани Петрівни, фінансово обізнаної пенсіонерки, яка навчає свою подругу, а разом із нею і всіх українців, як діяти у підозрілих ситуаціях, покладаючись на пильність і здоровий глузд, щоб не дати шахраям жодного шансу.

Інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству проходить у липні-вересні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію можна дізнатися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності