меню

Раз. Два. Просто кредит: Банк Кредит Дніпро нарощує обсяги роздрібного кредитування

06 Листопада 2017

Банк Кредит Дніпро з початку року істотно збільшив обсяги роздрібного кредитування: зокрема, кредитний портфель за кредитними картками подвоївся, досягнувши 131 млн грн, обсяг кредитів готівкою виріс до 70 млн грн.

«Активізація кредитування сьогодні є завданням номер один для усієї банківської системи, при цьому роздрібне споживче кредитування справедливо вважають драйвером відновлення кредитної активності банків, – говорить Олександр Хахаліна, заступник начальника управління розробки і впровадження продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Саме цей сегмент показує найкращу динаміку і має значний потенціал для подальшого розвитку. Наш банк розглядає напрям роздрібного кредитування в якості пріоритетного, активно й успішно працює в ньому, пропонуючи продукти, які поєднують у собі прості й зрозумілі умови, одні з найкращих цінових пропозицій на ринку, зручність і легкість в обслуговуванні».

Кредити готівкою – комфортний інструмент для клієнтів, у яких можуть бути разові заплановані або несподівані великі витрати: ремонт квартири, будинку або автомобіля, відпустка, оплата лікування чи навчання, сімейне торжество і т. ін. Сума кредиту становить до 200 тисяч гривень, термін – до 36 місяців залежно від конкретних потреб клієнта. Процедура оформлення кредиту проста і прозора. Банк надає зручні умови погашення позики, зокрема й через систему інтернет-банкінгу FreeBank, термінали банку, кіоски самообслуговування, шляхом переказу коштів із карти будь-якого банку України (p2p-платежі), а також гарантує відсутність прихованих комісій і штрафних санкцій за дострокове погашення позики.

Кредитні картки забезпечують не разовий, а регулярний доступ до позикових коштів і є хорошою підмогою для великих покупок і повсякденних розрахунків за товари і послуги в торговельно-сервісній мережі, при бронюванні квитків, номерів у готелях і оренді автомобілів. Кредитні картки кредити мають гнучкі можливості для повернення коштів, зокрема, без оплати відсотків за користування кредитом у пільговий період, що сягає 55 днів. Також на клієнтів чекають приємні сюрпризи у вигляді бонусів і додаткових сервісів. Наприклад, унікальна програма лояльності Банку Кредит Дніпро «Політаємо зі смаком» дозволяє клієнтам отримувати і накопичувати бали за регулярні розрахунки карткою в торговельно-сервісній мережі, якими потім можна оплатити авіаквитки, номери в готелях, оренду автомобіля, рахунки в кафе, барах і ресторанах в Україні та за кордоном. Клієнти з задоволенням користуються вигідним фінансовим інструментом і намагаються звести до мінімуму свої операції з готівкою, долучаючись до платіжної культури cashless, зокрема й за допомогою кредитних коштів.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті в розділі «Кредити приватним особам».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності