меню

Ще більше привілеїв: Банк Кредит Дніпро покращує пакети фінансового обслуговування для VIP-клієнтів

01 Березня 2017

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам нові розширені преміальні пакетні пропозиції фінансового обслуговування – MasterCard Platinum і MasterCard World Elite. Крім стандартних платіжних послуг і фінансового супроводу діяльності, кожен із пакетів послуг передбачає широкий перелік можливостей, привілеїв і сервісів небанківського характеру, зокрема кілька програм лояльності, відвідування VIP-залів міжнародних аеропортів по всьому світу, дисконтні програми, цілодобову службу підтримки VIP Сoncierge і багато іншого.

«Ми продовжуємо покращувати наші продуктові лінійки, розширюючи їх так, щоб допомагати клієнтам максимально ефективно розпоряджатися одними з найцінніших ресурсів – грошима і часом, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Власники платіжних карт нашого банку знаходять справжнього фінансового помічника, а також цінного консультанта навіть у питаннях нефінансового характеру. Змінивши підходи і розвиваючи різноманітні сервіси карткового обслуговування, минулого року наш банк майже в 2 рази збільшив оборот безготівкових коштів. Зараз ми продовжуємо розвивати картковий бізнес, розширювати функціональність платіжних карт і дивувати клієнтів новими послугами».

Так, у пакет MasterCard Platinum входить мультивалютна картка з можливістю встановлення кредитного ліміту і пільговим періодом 55 днів. Існує також можливість відкриття додаткових карт для членів сім’ї й отримання підвищеного доходу на залишок на ощадному рахунку. Крім того, власник карти MasterCard Platinum отримує щоденну цілодобову підтримку персонального банкіра, а також нефінансового помічника VIP Сoncierge, здатного вирішити велику кількість повсякденних завдань від бронювання авіаквитків до підбору персоналу. Крім іншого, цей зручний і безпечний платіжний інструмент надає безліч дисконтних програм у торговельних мережах, ресторанах, готелях по всьому світу і є перепусткою в VIP-зали міжнародних аеропортів (для аеропорту Бориспіль (Київ) – безкоштовно). Серед привілеїв також безкоштовне страхування для виїзду за кордон і Auto assistance – технічна допомога на дорогах України.

Власники пакету послуг MasterCard World Elite, крім сервісів, указаних вище, отримують розширені можливості програми Lounge Key (доступ у VIP-зали міжнародних аеропортів) із безкоштовним входом двічі на рік, участь у програмі MasterCard Lounge – безкоштовні відвідування бізнес-залів у аеропортах Києва, Відня, Будапешта, Праги, Бухареста, Тбілісі та інших міст, участь у привілейованих клубах тощо. До того ж клієнти з картами World Elite можуть користуватися послугами і Auto assistance не лише в Україні, але й у Європі, а також отримувати страховку для виїзду за кордон із покриттям ризикових видів спорту.

У рамках програми «Більше» за безготівкові розрахунки карткою від 50 грн клієнти отримують бали, які згодом можна обміняти на винагороди від партнерів платіжної системи: мереж АЗС, кафе, кінотеатрів, торговельних і сервісних мереж.

Програма «Політаємо зі смаком» на сьогодні є унікальною на фінансовому ринку країни. Банк за покупки карткою в торговельно-сервісній мережі та Інтернеті повертає у вигляді бонусів до 1,5% від суми витрат. Бонусні бали можна обміняти на оплату рахунків у кафе і ресторанах, купівлю авіаквитків незалежно від перевізника і напрямку, оренду авто й оплату номерів у готелях по всьому світу.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності