меню

Щедра нагорода за дружню пораду: Банк Кредит Дніпро проводить акцію «Залучи друга»

25 Вересня 2020

Банк Кредит Дніпро проводить нову акцію «Залучи друга», за умовами якої з 25 вересня до 31 грудня 2020 року будь-який клієнт банку отримає грошову винагороду до 2000 грн за кожен споживчий кредит, який було оформлено за його рекомендацією.

Для того щоб стати учасником акції і заробити, клієнту варто:

  • зареєструватися в акції за посиланням https://creditdnepr.com.ua/agents/ на офіційному сайті банку, вказавши свої ідентифікаційні дані й основний номер телефону;
  • отримати індивідуальний промокод – унікальний номер, який надсилається в SMS-повідомленні на основний номер телефону, вказаний клієнтом при реєстрації;
  • повідомити індивідуальний промокод другу;
  • мати чинний поточний/картковий рахунок у гривні.

Другу варто повідомити промокод при оформленні заявки на кредит на офіційному сайті банку і укласти з банком договір на отримання кредиту готівкою та/або кредитної карти.

При дотриманні умов акції банк виплачує клієнту грошову винагороду. Розмір винагороди залежить від суми споживчого кредиту, оформленого другом, і може сягати 2000 грн.

Що більше друзів залучить клієнт, то більше винагород він отримає.

На момент виплати винагороди обидва учасники акції не повинні мати простроченої заборгованості перед банком у розмірі понад 150 грн (або еквівалент).

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

З офіційними умовами акції «Залучи друга» можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності