меню

Що ви знаєте про гроші: Банк Кредит Дніпро пропонує інтернет-користувачам перевірити рівень фінансової грамотності, взявши участь у вікторинах

18 Листопада 2016

Банк Кредит Дніпро продовжує розвивати освітні проекти і допомагати українцям ставати успішнішими. Цього разу фінустанова запускає серію фінансових вікторин для інтернет-користувачів. Щоп’ятниці на офіційній сторінці банку в Facebook буде розміщено посилання на тест, перейшовши за яким, бажаючі зможуть з’ясувати рівень своєї фінансової освіченості, особливості власного характеру з точки зору комерційної хватки, а також отримати нові знання.

Банкіри обіцяють, що буде чесно, весело, цікаво, а головне – пізнавально.

«Зростання рівня фінансової грамотності українців – один зі складників соціальної стратегії нашого банку. Ми беремо участь у спеціалізованих освітніх телевізійних проектах, для юного покоління наших громадян постійно проводимо розважальні фінансові тренінги. Ми приділяємо чималу увагу підвищенню фінансової культури суспільства, оскільки впевнені, що від цього також залежить успіх подальшого економічного розвитку всієї країни. Поєднуючи серйозні аналітичні проекти і матеріали з веселим необтяжливим інтерактивом, ми намагаємося збалансовано надавати аудиторії тільки корисну, важливу, цікаву інформацію», – сказала Тетяна Ярошенко, директор з корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро.

Як зазначають банкіри, кожна наступна вікторина буде складнішою за попередню, а через 10 тижнів усі охочі зможуть здати фінальний тест, щоб визначити, наскільки зріс рівень їхньої фінансової обізнаності.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності