меню

Тепер не лише просто, а й дешево: Банк Кредит Дніпро знижує ставку за продуктом «Простий овердрафт» на 4 процентних пункти, до 22% річних

19 Жовтня 2017

Банк Кредит Дніпро активно розвиває кредитування малого і середнього бізнесу, пропонуючи прості, зручні та ефективні продукти. Одним із них є «Простий овердрафт», який допоможе компанії оперативно закрити свої поточні потреби: поповнити обігові кошти, сплатити податки і збори, виплатити заробітну плату, покрити непередбачені витрати.

«Простий овердрафт» затребуваний бізнесом завдяки низці вагомих переваг: його можна оформити без застави, під поручительство власників бізнесу і навіть у тому випадку, якщо поточний рахунок підприємства розміщено в іншому банку. Для отримання позики клієнтам необхідно зібрати мінімальний пакет документів, який оперативно (впродовж двох робочих днів) буде розглянуто фахівцями банку. Сума ліміту овердрафту може сягати 1 млн грн, вона розраховується для кожного клієнта індивідуально і залежить від оборотів компанії. Відсутні приховані комісії за оформлення або обслуговування позики, відсотки нараховуються лише в разі використання кредитних коштів. А тепер до перерахованих переваг додалося ще одна, значно більше, ніж вагома – вартість: ставку за продуктом знижено відразу на 4 процентних пункти, до 22% річних.

«Банк Кредит Дніпро розглядає кредитну підтримку малого і середнього бізнесу в якості одного з ключових стратегічних напрямів своєї діяльності, вважаючи цей сегмент драйвером економічного розвитку країни. Водночас робота з малим та середнім бізнесом дозволяє банку диверсифікувати кредитний портфель і знизити ризики його концентрації, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Відновлення й активізація ринку кредитування – пріоритетне завдання для банківської системи, а вартість кредитного ресурсу – ключове питання для клієнта. Усвідомлюючи це, ми суттєво, відразу на 4 процентних пункти, знизили ставку за продуктом «Простий овердрафт», пропонуючи його бізнесу під 22% річних. Демократична цінова політика, прості й комфортні умови отримання та обслуговування позики роблять нашу пропозицію однією з найкращих на ринку».

Банк Кредит Дніпро запрошує діючих і потенційних клієнтів оформити продукт «Простий овердрафт» на нових, ще більш привабливих умовах, оцінити його переваги і високий рівень банківського сервісу. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності