меню

У червні українці довірили Банку Кредит Дніпро понад 5,5 тис. депозитів

13 Липня 2017

У червні українці з урахуванням переоформлень розмістили в Банку Кредит Дніпро понад 5,5 тис. депозитів на суму 621 млн грн. Загальний портфель коштів фізосіб разом із залишками на рахунках і картах становить понад 4,5 млрд грн. Значне зниження ставок в останній місяць вплинуло на подовження термінів за вкладами – прибутковість за довгими депозитами вища. Так, сьогодні портфель фінустанови на 86% складається з вкладів терміном від півроку і більше.

У фінустанові зазначають, що надлишок ліквідності як у цілому по ринку, так і безпосередньо в Банку Кредит Дніпро – один з основних чинників, які сприяють зниженню ставок на ринку.

«Ставки за внесками населення вже не просто вийшли на рівень докризових, але й опустилися нижче. Відсотки за валютними депозитами знизилися до мінімальних значень і сьогодні наближаються до світових стандартів. Для банківської системи і в цілому для економіки це дуже позитивна тенденція, яка з одного боку свідчить про надлишок ліквідності в системі, а з другого – дозволяє знижувати ставки і нарощувати обсяги внутрішніх інвестицій, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Позитивно це і з психологічної точки зору – в розвинених економіках світу депозитні ставки наближені до нульових позначок – клієнти розміщують кошти в банках не так для того, щоб заробити, а радше для безпеки і збереження власних коштів. Поступово ця культура приходить і на наш ринок». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності