меню

У I кварталі 2017 року українці довірили Банку Кредит Дніпро депозитів на 2,1 млрд грн

14 Квітня 2017

У першому кварталі 2017 року роздрібний депозитний портфель збільшився майже на 100 млн грн і сьогодні становить близько 4 млрд грн. Усього за перші три місяці нинішнього року українці з урахуванням переоформлень довірили фінустанові понад 17,5 тис. депозитів на суму 2,1 млрд грн.

Крім того, банкіри вказують і на значну зміну динаміки в розрізі тривалості строків, на які вкладники розміщують гроші. Зараз 86% роздрібного депозитного портфеля Банку Кредит Дніпро складається з вкладів на строк від півроку і більше. Незмінними лишаються і тренди в частині депозитів із фіксованою датою виплати: вони займають 98% портфеля, оскільки прибутковість за такими депозитами максимальна. Прогнози банкірів щодо подальшого розвитку ринку вкладів у країні лишаються такими самими – зниження процентних ставок триватиме.

«Депозитні ставки щомісяця в середньому знижуються на 0,5%, якщо йдеться про гривневі вклади. Ми прогнозуємо, що подібна динаміка найближчим часом лишиться незмінною. Гривневої ліквідності у банків сьогодні достатньо, і цілком логічний той факт, що для відновлення доступного кредитування, яке живило б економіку грошима, необхідні доступні й недорогі ресурси. Тому в найближчій перспективі причин, через які тренди депозитного ринку змінилися б, ми не бачимо», – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності