меню

У квітні клієнти розмістили в Банку Кредит Дніпро понад 4,7 тис. депозитів

13 Травня 2017

У квітні 2017 року українці з урахуванням переоформлень розмістили у Банку Кредит Дніпро понад 4,7 тис. депозитів на суму понад півмільярда гривень. Приріст депозитного портфеля за підсумками минулого місяця склав 33,2 млн грн, з них в інвалюті – 17,6 млн грн в еквіваленті.

Як і раніше, депозити терміном від півроку і більше займають 85% портфеля, і майже всі клієнтські вклади у банку – з фіксованою датою виплати (98% портфеля). Прогнози банкірів щодо подальшої динаміки депозитних ставок лишаються незмінними: тренд зниження збережеться.

«Сьогодні можна говорити, що депозитний ринок повністю стабілізувався і банки впевнено виходять на докризовий рівень. Ставки, наприклад, за депозитами у гривні по ринку продовжують знижуватися в середньому на 0,3-0,5% щомісяця. У фінустанов уже немає необхідності залучати дорогий ресурс, щоб зміцнити свою ліквідну базу. Завдяки цій обставині почав значно активніше розвиватися і кредитний ринок – банки систематично знижують ставки кредитування насамперед для бізнесу, а це є одним із найважливіших складників у розвитку економіки країни», – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності