меню

У липні вкладники довірили Банку Кредит Дніпро близько 4 тис. депозитів

08 Серпня 2017
Українці в липні 2017 року з урахуванням переоформлень оформили в Банку Кредит Дніпро близько 4 тис. депозитів на суму 400 млн грн. Загальний портфель коштів приватних клієнтів, зокрема й залишки на рахунках і картах, становить близько 4,5 млрд грн. Незмінною лишається ситуація з найбільш затребуваними термінами за вкладами населення – депозити від півроку і більше становлять 86% портфеля. 
 
«Навіть у найслабкіший із точки зору активності літній відпускний сезон ми бачимо, що динаміка за депозитами населення непогана. Крім того, не є перешкодою і систематичне зниження на ринку ставок за вкладами, – зазначає Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Варто також зазначити, що така динаміка депозитних ставок триватиме – рівень накопиченої в банківській системі ліквідності сприятиме цьому й надалі. А це означає, що, навіть незважаючи на те, що на сьогодні депозитні ставки вже нижчі за докризові, зараз усе ще найбільш вдалий момент розмістити свої заощадження в надійному банку. За нашими прогнозами, тренд зниження відсотків за гривневими вкладами на 0,3-0,5% щомісяця продовжиться, тоді як валютні депозити вже сьогодні наближаються до нульових показників». 
 
Банкір також підкреслив, що така ситуація на депозитному ринку сприяє розвитку внутрішніх інвестицій у реальний сектор економіки за рахунок підйомних за вартістю кредитів для бізнесу.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності