меню

У листопаді депозитний портфель населення в Банку Кредит Дніпро досяг 3,7 млрд грн

14 Грудня 2016

Депозитний портфель населення в Банку Кредит Дніпро в листопаді досяг 3,7 млрд грн. Всього з урахуванням переоформлень українці минулого місяця розмістили в фінустанові понад 4,5 тис. депозитів на суму 466,8 млн грн. Майже 100% вкладів у портфелі – це строкові депозити з фіксованою датою виплати.

«Не найактивніший із точки зору динаміки депозитного ринку сезон цього року обґрунтований валютними коливаннями на початку минулого місяця і побоюваннями населення, які виникли після цього. На тлі незначного зростання курсу долара відсоток перевкладань банківських депозитів трохи знизився – клієнти знімали гривневі вклади, щоб перевести їх у валюту, і не всі ці гроші поверталися назад у систему. Але це була ситуативна нестабільність, яка тривала недовго. При цьому ми спостерігаємо і збереження існуючих позитивних трендів. Це стосується досить високого рівня довіри українців до банків, що спостерігається у поступовому подовженні терміну за вкладами – зараз наш портфель на 60% складається з депозитів терміном на 6-12 місяців, – а також наданням переваги українцями розміщувати кошти на депозити без можливості дострокового розірвання, але з більш високими процентними ставками – таких у нас майже 100%, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Також варто зазначити, що для українців зараз дуже вдалий час зафіксувати додатковий дохід на наступний рік на найбільш високому рівні, оскільки цілком імовірно, що за умови стабільної соціально-економічної ситуації в країні ставки можуть ще трохи просісти».

Банкір також зазначив, що напередодні новорічних свят багато гравців фінсектора пропонують клієнтам акційні бонуси і підвищені процентні ставки. У Банку Кредит Дніпро також діють індивідуальні новорічні акційні пропозиції з підвищеними ставками за внесками.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності