меню

У січні депозитний портфель населення у Банку Кредит Дніпро досяг 3,9 млрд грн

08 Лютого 2017

За підсумками січня 2017 року депозитний портфель роздрібних клієнтів у Банку Кредит Дніпро досяг 3,9 млрд грн. Незважаючи на слабку активність цього місяця з точки зору бізнесу через затяжні святкові дні, депозитна база банку в січні демонструвала позитивну динаміку. Всього з урахуванням переоформлень вкладники довірили фінустанові минулого місяця 6,5 тис. депозитів на суму 724 млн грн.

Традиційно основна частина портфеля – це строкові вклади з фіксованою датою виплати – 98%. Більше половини депозитної бази – 60% – це вклади на термін 180-366 днів. Також серед існуючих трендів депозитного ринку банкіри вказують на процес зниження ставок, який почався знову.

«У середньому по ринку з початку цього року депозитні ставки вже знизилися на 0,5-1% за всіма видами вкладів, а за депозитними сертифікатами падіння взагалі склало близько 1,5-2%. І ми прогнозуємо, що тенденція поступово продовжиться. Крім загальноекономічних причин, що впливають на поступове зростання довіри українців до фінансових інститутів, а відповідно й збільшення рівня ліквідності фінустанов, перед банками зараз стоїть дуже важливе завдання – активніше відновлювати доступне кредитування населення і бізнесу. Доки фінансові установи платять за депозити таку високу ціну, говорити про дійсно підйомне кредитування з невеликими ставками не доводиться. А це гальмує розвиток усієї економіки країни, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Тому ми практично не маємо сумнівів, що якщо соціально-політична ситуація в Україні загострюватиметься, а відповідно економіка продовжить своє хоча і не стрімке, але все ж зростання, то депозитний ринок ще просяде на 3-4% цього року».

Як зазначив банкір, на сьогодні ставки за строковими вкладами в гривні на 12 місяців становлять у середньому 16-18,5%, у валюті – 5-7%, і, найімовірніше, цього року це їх максимальні значення. Тому саме зараз для вкладників найбільш вдалий момент, щоб зафіксувати додатковий дохід на найвищому рівні.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності