меню

У травні українці розмістили у Банку Кредит Дніпро понад 4,5 тис. депозитів

15 Червня 2017

У травні 2017 року українці з урахуванням переоформлень довірили Банку Кредит Дніпро понад 4,5 тис. депозитів на загальну суму в півмільярда гривень. Незважаючи на доволі спокійний із точки зору бізнес-активності місяць, депозитний портфель банку зберігається на рівні близько 4 млрд грн. Ставки на депозитному ринку продовжують зниження. Цьому частково сприяє монетарно-грошова політика регулятора, який поступово продовжує знижувати облікову ставку, а частково – зростання рівня ліквідності у банківській системі України, яке зараз триває, та необхідність розвивати доступне кредитування економіки.

Прогнози банкірів щодо динаміки депозитного ринку лишаються такими самими – зниження ставок за внесками населення триватиме в середньому на 0,3-0,5% щомісяця.

«На депозитний ринок зараз насамперед впливає необхідність розвивати кредитування, і відповідно банки мають намір і надалі дотримуватися політики зниження ставок за внесками. Цьому насамперед сприяє рівень накопиченої ліквідності в банківському секторі. Крім того, важливим чинником для ринку лишається і систематичне зниження облікової ставки регулятором ринку. Також банки будуть подовжувати ліквідність, відповідно найбільшу прибутковість традиційно приноситимуть строкові депозити терміном від півроку. Так, майже увесь депозитний портфель нашого банку складається із строкових вкладів, і 85% – це депозити терміном від 6 місяців і більше», – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності