меню

У жовтні українці довірили Банку Кредит Дніпро понад 5 тис депозитів

10 Листопада 2016

У жовтні українці довірили Банку Кредит Дніпро понад 5 тис депозитів на загальну суму близько 600 млн грн (з урахуванням переоформлень). Більше половини портфеля – 59% – складають вклади від 6 місяців і більше. Клієнти переважно розміщують депозити без можливості дострокового розірвання, але з вищою прибутковістю. Такі вклади – це практично весь обсяг портфеля – 98%.

Банкіри зазначають, що зараз серед основних трендів на депозитному ринку країни – уповільнення зниження ставок за гривневими вкладами.

«Зростання довіри клієнтів до фінансової системи триває, що помітно зокрема й за збільшенням депозитної бази банків. При цьому сьогодні зниження ставок за внесками в гривні трохи пригальмувалося. Це пов’язано з сезонними чинниками і необхідністю доводити до ладу свої бюджети в кінці року, а для цього потрібні додаткові ресурси. Однак ми не очікуємо, що цей тренд триватиме довго, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – По-перше, скороченню прибутковості за вкладами сприятиме поступове зниження облікової ставки Нацбанку. По-друге, стабілізація в економіці й на валютному ринку продовжує справляти позитивний вплив на рівень довіри українців до фінансових інститутів, що в цілому дозволить банкам зберігати достатні обсяги ліквідності. Тому саме зараз у вкладників є можливість зафіксувати власний прибуток на достатньо високому рівні – з початком нового року після традиційних святкових акцій ставки підуть донизу швидше».

Фінансист також зазначив, що Банк Кредит Дніпро приготував для своїх клієнтів приємні новорічні сюрпризи і можливість отримати високий додатковий дохід на наступний рік.

Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).
У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" .

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності