меню

Українці у вересні розмістили в Банку Кредит Дніпро 644,6 млн грн депозитів

11 Жовтня 2016

У вересні Банк Кредит Дніпро залучив понад 6 тис. вкладів на загальну суму 644,6 млн грн із урахуванням переоформлень. За результатами місяця депозитний портфель фінустанови збільшився на 45,3 млн грн і на сьогодні становить 3,7 млрд грн.

Зазначимо, що ставки за вкладами на фінансовому ринку продовжують поступово знижуватися. Банкіри прогнозують, що до кінця року вартість депозитів в Україні може просісти ще на 0,5-1%.

"Тенденція зростання депозитної бази триває. Це свідчить про те, що на тлі стабілізації економіки, валютного ринку і практично завершеного очищення фінсектора від проблемних гравців рівень довіри українців до фінансових інститутів продовжує зростати, - сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. - Достатній рівень ліквідності, який наростила банківська система, а також поступове зниження облікової ставки НБУ - основні причини зниження і ставок за вкладами. А це в свою чергу позитивно впливає на розвиток кредитного ринку. В цілому у нас є всі підстави з оптимізмом дивитися на подальший розвиток ситуації у фінансовому секторі".

Банкір також зазначив, що на настрої вкладників позитивно впливає і ситуація на валютному ринку - вперше за кілька років у традиційно неспокійний осінній період курс національної валюти лишається стабільним. Також серед позитивних трендів, які наразі зберігаються, - висока частка строкових вкладів у загальному депозитному портфелі банку - майже 97%, а також превалювання середньо- і довгострокових вкладів над короткими депозитами: майже 60% усіх депозитів у банку - це вклади від 6 місяців і більше.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи). Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності