меню

Вишиванка завжди в моді! Банк Кредит Дніпро проводить конкурс для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, до Всесвітнього дня вишиванки

16 Травня 2019

Банк Кредит Дніпро приєднується до святкування Всесвітнього дня вишиванки і проводить традиційний конкурс на сторінці фінустанови в мережі Facebook для всіх поціновувачів національного українського вбрання. Троє переможців конкурсу отримають подарункові сертифікати на 1000 грн кожен для придбання стильної вишиванки у магазині сучасного українського одягу.

Для участі в розіграші призів достатньо підписатися на сторінку банку в Facebook, додати в коментарі до посту про конкурс власне у будь-якому вбранні з елементами української символіки і хештег місцезнаходження, наприклад #Київ, а також поділитися постом у себе в стрічці.

«Банк регулярно проводить різноманітні тематичні акції для наших діючих і майбутніх клієнтів на своїй сторінці у мережі Facebook, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Всесвітній день вишиванки відмінно популяризує українські національні цінності, й наші співробітники є їх активними промоутерами, щорічно беручи участь у парадах вишиванок на своїх робочих місцях. Цього року ми спеціально не обмежуємо дрес-код учасників конкурсу, надаючи можливість і тим, у кого наразі немає вишиванки, стати її щасливим власником. Хочемо залучити до прекрасного етнічною флешмобу всіх бажаючих, щоб наші національні традиції розвивалися і примножувалися».

Переможців конкурсу буде визначено за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників, які виконали його умови, 20 травня 2019 року, у День банківських працівників України.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності