меню

Як працюють банки в умовах карантину. Експерт Банку Кредит Дніпро про актуальні тенденції банківського ринку

28 Квітня 2020

Державні обмежувальні заходи стали серйозним викликом для всіх сегментів економіки, зокрема й для банківського сектору, який за своєю суттю є фінансовою кровоносною системою країни, отже, успішність його діяльності безпосередньо залежить від економічної, фінансової, курсової стабільності й прогнозованості.

Про основні пріоритети антикризових бізнес-стратегій і нові принципи роботи з клієнтами у період карантину, про кредитні канікули і ситуації на депозитному ринку розповів у експертної колонці фінансового порталу Banker.ua Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро.

«Як соціально відповідальна компанія ми головним пріоритетом вважаємо здоров’я та безпеку людей і ведемо постійну комунікацію з клієнтами для вироблення оптимального формату отримання банківських послуг у цей період, з акцентом на дистанційні канали обслуговування. Більшість банківських операцій – управління депозитними і поточними рахунками, платежі й перекази, обмін валют – клієнти можуть здійснити віддалено в системі інтернет-банкінгу FreeBank, банкоматах та ПТКС, через інфоцентр фінустанови», – говорить Денис Міхов.

Експерт зазначив, що сьогодні ситуація на ринку депозитів робоча, банки чітко виконують свої зобов’язання перед клієнтами. Більшість депозитів є строковими, завдяки чому депозитний портфель більш стійкий, а його динаміка – прогнозованіша.

Водночас вкладники навряд чи погодяться не одержати свої депозити разом із нарахованими відсотками через те, що позичальники відмовляються обслуговувати свої кредити. Тому відповідальність клієнтів і розуміння ними необхідності виконання своїх фінансових зобов’язань – найважливіша умова стабільної роботи банків, фінансової системи й економіки країни.

Із повним текстом експертного матеріалу можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності