меню

З нами Ваш бізнес зростатиме! Банк Кредит Дніпро поліпшує умови кредитування українських аграріїв

21 Лютого 2018

Банк Кредит Дніпро нарощує обсяги фінансування аграріїв України і поліпшує умови кредитного продукту «Агрооборотка Експрес», збільшуючи суму беззаставного фінансування до 1 млн грн. Кредитні кошти можуть бути використані на фінансування витрат сільськогосподарського циклу: придбання насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, пально-мастильних матеріалів, виплату заробітної плати співробітникам, орендних платежів тощо. Завдяки застосуванню спрощеної методики аналізу бізнесу потенційного позичальника та мінімального пакета документів термін прийняття рішення становить лише 2 робочі дні. Відсоткова ставка за кредитом – 21% річних, комісія за видачу – 1%, термін кредитування – до 18 місяців.

Банк також надає можливість виробникам сільськогосподарської продукції отримати кредит на оборотні засоби під заставу агротехніки, обладнання, автотранспорту, нерухомості на вигідних умовах: сума кредиту стартує від 300 тис. грн, розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 18% річних. Відсутня комісія за дострокове погашення кредиту. Вагомими перевагами програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Сьогодні Банк Кредит Дніпро пропонує українським сільгоспвиробникам комплексне вирішення фінансових питань та фаховий супровід бізнес-діяльності. Ми охоплюємо всі нагальні потреби агробізнесу на фінансування поточної діяльності, придбання агротехніки та обладнання завдяки лінійці цільових кредитних продуктів, з урахуванням сезонності бізнесу, – говорить Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Успішний розвиток 25 прямих партнерських програм із провідними дилерами агротехніки дозволяє забезпечити найвигідніші комплексні умови фінансування. Найближчим часом ми приємно здивуємо клієнтів новими партнерськими програмами кредитування оборотних засобів за пільговими ставками».

Банкір зазначив, що цільовим клієнтським сегментом є агровиробники із земельним банком від 300 до 10000 га та наголосив на ключових конкурентних перевагах фінустанови: це динамічність та гнучкість, швидкість прийняття рішень за рахунок сучасних, а іноді й унікальних інструментів, індивідуальний підхід до клієнта та напрацьований фаховий досвід.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності