меню

Заощаджувати з прибутком до 18,75% річних – це просто! Банк Кредит Дніпро проводить депозитну акцію до Всесвітнього дня заощаджень

28 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро з нагоди Всесвітнього дня заощаджень пропонує всім діючим та новим клієнтам у період із 30 жовтня до 1 листопада 2019 року включно оформити строковий депозит у гривні та отримати додатковий бонус +1% до діючої ставки. Акційна пропозиція діє для всіх вкладів у національній валюті із виплатою відсотків в кінці терміну, незалежно від способу оформлення – у відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У результаті клієнт отримає дохідність за депозитом до 18,75% річних, що є однією з найкращих ринкових пропозицій.

«Ми даємо можливість клієнтам заощаджувати з комфортом і чималим прибутком, пропонуючи одну з найвищих на ринку відсоткових ставок і гнучкі терміни розміщення вкладів, що дозволять кожному обрати бажану дату отримання власних коштів разом із відсотками, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Впевнені, що навички здійснення ефективних заощаджень – невід’ємний чинник раціонального фінансового планування, запорука фінансової обізнаності та побудови власного добробуту громадян».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на терміни від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності