меню

«Зробимо» їх разом! Банки та клієнти об'єднуються у протидії платіжному шахрайству

24 Липня 2020

Банк Кредит Дніпро в рамках партнерської участі у Всеукраїнській інформаційній кампанії Національного банку з протидії платіжному шахрайству навчає діючих та майбутніх клієнтів основним правилам безпеки при здійсненні безготівкових платежів і протидії різноманітним методам шахрайства з платіжними картками, зокрема, засобами соціальної інженерії, коли злочинці змушують громадян розкривати дані своїх платіжних карток або власноруч переказувати гроші аферистам.

Фінансова обізнаність та чітке дотримання основних правил платіжної безпеки особливо важливі у період дії карантинних заходів, які стали каталізатором не тільки поширення безготівкових платежів, розрахунків та покупок онлайн, але, на жаль, і шахрайських спроб ошукати занадто довірливих та безпечних громадян.

Масштабна інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству об’єднує понад 50 партнерів та використовує різноманітні канали комунікації: телебачення і радіо, транспорт і платіжки, SMS-повідомлення і соціальні мережі. До уваги банківських клієнтів інформаційні повідомлення, яскраві постери, відеоролики, вебінари, експертні коментарі, практичні поради з фінансової безпеки та інформаційної гігієни.

Інформаційна кампанія реалізується на сторінках банку в соціальних мережах Facebook, Instagram (bank_credit_dnepr), на платформі YouTube, у матеріалах із хештегом #ШахрайГудбай. Тут кожен із клієнтів може дізнатися, як варто діяти у випадку, коли, наприклад, на телефон приходить SMS-повідомлення, що платіжну картку заблоковано, або якщо в телефонній розмові особа, що назвалася співробітником банку (служби безпеки, пенсійного фонду, комунальних служб тощо), просить повідомити реквізити платіжної картки, будь-які коди чи паролі.

Перелік поширених прикладів шахрайства та корисних порад щодо запобігання їм оновлюватиметься щотижня.

Інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству триває в липні-серпні 2020 року в усіх регіонах України. Докладніше про кампанію можна дізнатися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності