меню

Корпоративне волонтерство

Банк Кредит Дніпро спрямував свою соціальну діяльність в гуманітарну допомогу українцям, які вимушені були покинути свої домівки, а також живуть в регіонах поблизу лінії фронту.

Програма корпоративного волонтерства розвивається в банку та охоплює велику кількість людей.

Співробітники банку постійно беруть участь у забігах на різні дистанції; влаштовують благодійні ярмарки для дітей та сімей, які покинули свої домівки; організовують збори коштів з метою придбати та передати необхідне для воїнів ЗСУ, щоб наблизити нашу Перемогу

Так, у співпраці з Громадською Організацією  «Наш вибір — Україна» Банк разом зі співробітниками допомогли більш ніж 100 ніж ста сім’ям маріупольців, які зараз живуть в 53 різних містах та селах у 16-ти областях України. Була закуплено та відправлено адресно такі необхідні для зими речі, які були у них вдома за замовчуванням, — ковдри, подушки, постільну білизну, чайники, каструлі, сковорідки, тонометри, глюкометри, тощо.

Посилки з речами поїхали до більш ніж 300  людей в Ківерці Волинської області, Бучач Тернопільської області, Кобиляки та Оржицю Полтавської області, Захарівці Одеської області, Мошни Черкаської області, Ракошине Закарпатської області та в інші куточки нашої України.

Банк разом з ГО «ДОФ-центр» закупив та передав необхідну допомогу жителям Херсонщини після деокупації частини населених пунктів. Понад 200 жителів сіл Луч та Посад-Покровське, серед яких старі люди та діти, перебувають дуже в тяжких умовах — будинки зруйновані, немає мінімально необхідних речей — отримали медикаменти, продукти, воду, засоби гігієни, тощо.

Катастрофа, яка сталася на Каховській ГЕС, не лишила байдужим жодного українця. Команда Банку Кредит Дніпро не змогла залишитися осторонь у допомозі людям, постраждалим від чергового варварського злочину рф. За декілька днів співробітники зібрали кошти та разом з банком було організовано допомогу більш ніж 100 сім’ям для надання гуманітарної допомоги постраждалим через затоплення територій. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності