меню

У співпраці з фондами та громадськими організаціями банк спрямував свої сили на реалізацію благодійних програм та проєктів в напрямку медичної та соціальної підтримки в Україні.

Мета — допомогти лікарям максимально професійно та швидко надавати якісну медичну допомогу нашим захисникам та звичайним жителям районів, щоб врятувати їхнє здоров’я, а часто — і життя. 

Так, разом з благодійним фондом «Здорове майбутнє» Банк Кредит Дніпро став одним з перших, хто у жовтні 2022 допоміг у відновленні Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яку значно пошкодили та розграбували під час окупації, та обладнав реанімаційні палати.

А вже в травні 2023 року Банк надав лікарні медичні каталки, які допомагають медикам безпечно та швидко транспортувати пацієнтів як всередині лікарні, так і до медзакладу. У листопаді 2023 року придбали та передали обладнання для реанімаційних палат, яке допомагатиме медикам повертати своїх пацієнтів до повноцінного життя.

У лютому 2024 року разом з фондом придбали та передали у Балаклійську клінічну багатопрофільну лікарню хірургічні аспіратори, які допомагатимуть медикам повертати своїх пацієнтів до повноцінного життя не лише у самій лікарні, а й у польових умовах, в реанімобілях.

Також Банк у співпраці  із Фондом надає підтримку кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медико-санітарна частина Нікопольського заводу феросплавів.

Люди — найцінніший скарб держави.

Наші лікарі досвідчені та всесильні, проте з медичним обладнанням вони можуть набагато більше. 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності