меню

Підтримка ЗСУ

Наші сини й доньки, чоловіки та жінки, батьки та матері, брати та сестри боронять Україну, захищають її суверенітет, відвойовують територіальну цілісність і недоторканність.

Боронити державу у лавах ЗСУ пішли 20 співробітників.

Банк підтримує колег, допомагає їм зі спорядженням та лікуванням.

Банк також регулярно надає допомогу військовим частинам.

Для допомоги армії та територіальним громадам банк разом зі співробітниками передав декілька авто, сотні одиниць меблів, надувних матраців та комп’ютерної техніки.

Співробітники банку приєднуються до мегаважливих зборів для допомоги нашим захисникам, зокрема купівлі дронів DJI Mavic ЗТ, авто тощо.

А напередодні Дня Збройних Сил України у 2023 році ми придбали та передали необхідне для ремонту медсанчастини для військових у Дніпрі.

6 квітня 2024 року взяли участь у відкритому Благодійному турнірі зі швидких шахів, організованому Міністерством юстиції України, Федерацією шахів України та Шаховим клубом «Шахіст». Усі кошти за участь були сплачені на спеціальний рахунок Нацбанку на підтримку ЗСУ.

Банк Кредит Дніпро разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ПУЛЬС» проводять тренінги з тактичної медицини.

На першому етапі співпраці 15 військовослужбовців — бійців 126-ї бригади ТРО вже отримали підготовку на 40-годинному CLS-тренінгу (Combat lifecaver), під час якого більш ніж 500 разів було накладено тренувальні турнікети та використано більш ніж 10 літрів штучної крові.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності