меню

Соціальні проєкти

Війна змусила багатьох людей залишити свої домівки, проте навіть далеко від дому діти разом з дорослими шукають можливості, щоб продовжити жити та займатися улюбленими справами.

Так, 1 червня 2022 року Банк організував у своєму відділенні у Львові виставку робіт дітей переселенців, на якому представили роботи 10 юних художників із Запорізької та Луганської областей. 

Банк активно бере участь в інформаційних кампаніях з фінансової грамотності  — запрошує дітей до банку та й співробітники банку приходить у навчальні заклади з проведенням інтерактивних лекцій, вікторин, на яких діти навчаються безпечному користуванню платіжними картками, дізнаються, як протистояти кібершахраям та багато чого іншого.

Банк Кредит Дніпро підтримує українське мистецтво. У  співпраці з українською мисткинею Ольгою Гайдамакою ми відкриваємо відділення нового формату, що інтегрують традиційні українські мотиви в сучасні дизайн-проєкти. Живописні історії художниці та їхня сутність створюють особливу національну атмосферу, яка наповнена духовною культурою, багатою на традиції та є великою частиною українського духовного спадку.

Віримо в ЗСУ та Нашу Перемогу

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності