меню

Грошові перекази Money Gram

 

Про компанію MoneyGram

Історія MoneyGram International сягає корінням ще у 1940 рік, коли у Міннеаполісі (США) було засновано компанію Travelers Express Co., Inc. Згодом Travelers Express як дочірня структура Viad Corp. швидко перетворюється на одного з найбільших світових операторів із переказування грошових коштів і стає ключовим гравцем у індустрії електронних переказів поряд із такими великими компаніями, як Greyhound Corp. – одним із лідерів автобусних перевезень, та The Dial Corp., що спеціалізується на виготовленні товарів для догляду за шкірою.

У 1998 році відбулися зміни, що сприяли створенню системи MoneyGram і врешті дали змогу компанії стати одним із лідерів у сфері грошових переказів. Цьому передувало те, що Viad Corp. придбала міжнародну компанію із Денвера (США) MoneyGram Payment Systems, яка була заснована 1988 року і була одним із підрозділів структури, яка володіла також і Western Union.

Travelers Express та MoneyGram Payment Systems Inc. були бездоганно об’єднані для формування MoneyGram – компанії, яка швидко стала всесвітньо визнаним та надійним брендом. А після того як уночі 30 червня 2004 року Viad Corp. продала свою частку у MoneyGram, компанія стає відкритим акціонерним товариством.

Сьогодні під головуванням головного виконавчого директора Алекса Холмса MoneyGram є другою за величиною компанією з грошових переказів у світі. У неї прекрасні показники зростання, і компанія добре позиціонується у індустрії, потенціал якої оцінюється у майже 600 мільярдів доларів.

MoneyGram пропонує послуги приблизно у 350 000 пунктах обслуговування клієнтів у понад 200 країнах і має агресивні плани щодо свого розширення, якими передбачено збільшення на 15-20% доходів від переказування грошей від різноманітних каналів самообслуговування, серед яких онлайн-, мобільні перекази, використання депозитних рахунків, банкоматів та терміналів самообслуговування. Адже інвестиції в самообслуговування, які зосереджено на винятковому досвіді споживачів, – це невід’ємна частка постійного успіху компанії.
http://corporate.moneygram.com/compliance

Основні переваги

 • Вам не потрібно відкривати банківський рахунок для здійснення переказів, необхідно мати при собі лише паспорт
 • Прозорі умови переказу: вказана комісія сплачується лише відправником
 • Платіж завжди можна за необхідності відкоригувати або відмінити за декілька хвилин
 • Отримати переказ можна у будь-якому відділенні в країні призначення

Для відправлення переказу за допомогою системи MoneyGram Вам необхідно надати паспорт, заповнити бланк на відправлення, внести необхідну суму переказу (враховуючи комісію за переказ) та отримати у співробітника банку контрольний номер переказу.

При отримані грошового переказу Вам необхідно лише заповнити бланк, вказавши контрольний номер, та пред’явити посвідчення особи.
 

Як отримати гроші

Для того щоб забрати переказ, одержувачу треба буде відвідати пункт видачі платежів, який розташовано у відділенні банку-партнера системи. Потрібно буде пред’явити посвідчення особи і номер переказу, який повинен повідомити відправник.
Термін отримання переказу – 25 днів, після його закінчення гроші повертаються відправникові.
Отримати гроші може тільки особа, яка досягла повноліття за законами своєї країни.

Як здійснити відправлення коштів

 1. Відправник повинен прийти у відділення банку, що є партнером системи MoneyGram.
 2. Для відправлення платежу потрібно буде вказати особисті дані одержувача і його країну, а також вибрати валюту переказу та його суму.
 3. У касі проводиться оплата суми переказу і додаткової комісії за здійснення платежу, після чого переказ буде доступний для видачі одержувачу. Відправити переказ може тільки особа, яка досягла повноліття.

Як змінити реквізити або анулювати переказ

У разі, якщо при заповненні реквізитів було допущено помилку, її можна виправити. Для цього знадобиться прийти у відділення банку-партнера системи з посвідченням особи і повідомити інформацію про платіж. Змінити можна інформацію тільки в тому випадку, якщо його ще не було видано одержувачу. Ніяка додаткова комісія при цьому не з’явиться.

Скасування відправлення коштів здійснюється таким самим способом, як і зміна реквізитів платежу. Додаткова оплата для здійснення цієї операції не потрібна, і відправник одразу ж отримує суму переказу назад. Комісію може бути повернуто або не повернуто – це залежить від умов здійснення переказу і конкретних вимог партнера системи. Анулювати виданий одержувачу переказ неможливо.

Як відправити грошовий переказ за допомогою системи MoneyGram

Ви можете відправити переказ у будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи MoneyGram.
Комісію за відправлення переказу сплачує тільки відправник (за виплату переказу комісія не сплачується).
Відразу після отримання контрольного номера переказ буде доступний для виплати одержувачу.

Для відправлення грошового переказу необхідно:

 • звернутися до найближчого пункту системи MoneyGram;
 • надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу та ПІБ одержувача;
 • підписати заяву на відправлення переказу, що оформлена операціоністом, та внести грошові кошти в касу;
 • повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який вам повідомить операціоніст і який прописано на вашій копії заяви на відправлення переказу.

Після відправлення переказу тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та паспорт або документ, що його замінює. Зміни у переказ можна внести, якщо переказ не виплачено одержувачу.

Повернення переказу
Повернення переказу можна здійснити тільки відправнику при наявності заяви на відправлення переказу та документа, що посвідчує особу, і лише у тому випадку, якщо переказ ще не виплачено одержувачу.
Повернення переказу можна здійснити у двох випадках:
1) коли відправник сам ініціює повернення переказу (комісія за переказ не повертається);
2) переказ не було отримано протягом 25 днів після відправлення** (комісія за переказ не повертається).

Що таке контрольний номер переказу?
Кожному переказу присвоюється унікальний 10-значний контрольний номер переказу, отримання якого свідчить про те, що цей переказ уже можна отримати.
Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
Тільки той, хто знає контрольний номер переказу, може отримати адресований йому переказ, оскільки контрольний номер переказу є одним із обов’язкових реквізитів при здійсненні операції виплати.
 

Як отримати грошовий переказ за допомогою системи MoneyGram

Ви можете отримати переказ у будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи MoneyGram.
Для отримання грошового переказу необхідно:

 • звернутися до найближчого пункту системи MoneyGram;
 • надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює, та повідомити контрольний номер переказу;
 • повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • підписати заяву на отримання переказу, що оформлена операціоністом;
 • отримати суму переказу в касі.

Що таке контрольний номер переказу?
Кожному переказу присвоюється унікальний контрольний номер, наявність якого свідчить про те, що цей переказ уже можна отримати.
Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
Тільки той, хто знає контрольний номер переказу, може отримати адресований йому переказ, оскільки контрольний номер переказу є одним із обов’язкових реквізитів при здійсненні операції виплати.

MoneyGram International, Inc. – система швидких, простих і надійних міжнародних грошових переказів. Має широку мережу пунктів обслуговування у понад 200 країнах світу, в яких розташовано близько 350 000 пунктів обслуговування клієнтів. Валюта відправлення переказу – долар США, євро.
Валюта виплати переказу – долар США, євро.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності