меню

 

Про компанію RIA Money Transfer

Система переказів Ria Money Transfer є одним із лідерів у сфері надання послуг грошових переказів у світі. На сьогодні компанія Ria Financial Services надає послуги у 165 країнах та у понад 500 тисяч локацій, що охоплюють кожен континент.

Платіжна організація платіжної системи Ria є Dandelion Payment, Inc., яка здійснює свою діяльність під назвою Ria Financial Services («Ria») з місцезнаходженням: 7001 Village Drive, Suite 200, Buena Park, California 90621 U.S.A.

Відправляти й отримувати перекази можна у двох валютах – доларах США і євро. Отримання або оплата переказу у валюті іншої країни здійснюється за чинним курсом.

Оплата переказу здійснюється за рахунок відправника, одержувач ніяких додаткових платежів вносити не повинен.Переказ дійсний упродовж 25 днів. Якщо одержувач не забрав їх, гроші повертаються відправникові.

Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів Ria, місцезнаходження і час роботи найближчих пунктів обслуговування, перевірити статус відправленого переказу можна на сайті системи:https://ua.Riafinancial.com/uk

Ria Money Transfer призначена для здійснення некомерційних переказів між фізичними особами.

Переваги системи RIA Money Transfer

Основною перевагою цієї системи є мінімальні комісії і висока швидкість обробки платежів, які роблять її використання зручним і вигідним:

Широка мережа пунктів обслуговування по всьому світу.

Висока швидкість доставки переказу у будь-яку точку світу – переказ можна отримати через 10 хвилин після надсилання у будь-якому пункті обслуговування у межах країни, в яку було відправлено переказ.

Плата за переказ сплачується відправником.

Вигідні тарифи на відправку грошових переказів.

Як відправити грошовий переказ

Ви можете відправити переказ у будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи Ria Money Transfer.
Комісію за відправлення переказу сплачує тільки відправник (за виплату переказу комісія не сплачується).
Відразу після отримання контрольного номера переказ буде доступний для виплати одержувачу.

Для відправлення грошового переказу необхідно:

  • звернутися до найближчого пункту системи Ria Money Transfer;
  • надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
  • повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу та ПІБ одержувача;
  • підписати заяву на відправлення переказу, що оформлена операціоністом, та внести грошові кошти в касу;
  • повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який вам повідомить операціоніст і який прописано на вашій копії заяви на відправлення переказу.

Після відправлення переказу тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та паспорт або документ, що його замінює. Зміни у переказ можна внести, якщо переказ не виплачено одержувачу.

Повернення переказу
Повернення переказу можна здійснити тільки відправнику при наявності заяви на відправлення переказу та документа, що посвідчує особу, і лише у тому випадку, якщо переказ ще не виплачено одержувачу.
Повернення переказу можна здійснити у двох випадках:
1) коли відправник сам ініціює повернення переказу (комісія за переказ не повертається);
2) переказ не було отримано протягом 25 днів після відправлення** (комісія за переказ не повертається).

Що таке контрольний номер переказу?
Кожному переказу присвоюється унікальний 10-значний контрольний номер переказу, отримання якого свідчить про те, що цей переказ уже можна отримати.
Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
Тільки той, хто знає контрольний номер переказу, може отримати адресований йому переказ, оскільки контрольний номер переказу є одним із обов’язкових реквізитів при здійсненні операції виплати.
 

Як отримати грошовий переказ

Ви можете отримати переказ у будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи Ria Money Transfer.

Для отримання грошового переказу необхідно:

  • звернутися до найближчого пункту системи Ria Money Transfer;
  • надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює, та повідомити контрольний номер переказу;
  • повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
  • підписати заяву на отримання переказу, що оформлена операціоністом;
  • отримати суму переказу в касі.

Що таке контрольний номер переказу?
Кожному переказу присвоюється унікальний контрольний номер, наявність якого свідчить про те, що цей переказ уже можна отримати.
Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.
Тільки той, хто знає контрольний номер переказу, може отримати адресований йому переказ, оскільки контрольний номер переказу є одним із обов’язкових реквізитів при здійсненні операції виплати.

Як змінити реквізити або анулювати переказ

У разі, якщо при заповненні реквізитів було допущено помилку, її можна виправити. Для цього знадобиться прийти у відділення банку-партнера системи з посвідченням особи і повідомити інформацію про платіж. Змінити можна інформацію тільки в тому випадку, якщо його ще не було видано одержувачу. Ніяка додаткова комісія при цьому не з’явиться.
Скасування відправлення коштів здійснюється таким самим способом, як і зміна реквізитів платежу. Додаткова оплата для здійснення цієї операції не потрібна, і відправник одразу ж отримує суму переказу назад. Комісію може бути повернуто або не повернуто – це залежить від умов здійснення переказу і конкретних вимог партнера системи. Анулювати виданий одержувачу переказ неможливо.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів RIA Money Transfer

Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів Ria (відправниками та одержувачами грошових переказів), мають вирішуватись шляхом переговорів, а також у судовому порядку відповідно до законодавства України.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності